Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Pere G.B.
0
Followers
0
Following
Barcelona
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
106
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
76%
The Curious Case of Benjamin Button
15,881 votes
6
— Fair
74%
Constantine
15,838 votes
8
— Great
72%
The Mask
15,798 votes
6
— Fair
67%
Bright
14,797 votes
5
— Meh
72%
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
14,613 votes
7
— Good
68%
Night at the Museum
13,865 votes
6
— Fair
64%
Gods of Egypt
13,175 votes
6
— Fair
65%
Mulan
11,475 votes
7
— Good
73%
Underworld
11,450 votes
8
— Great
66%
The Last Witch Hunter
10,895 votes
7
— Good
71%
The Old Guard
10,852 votes
6
— Fair
67%
The Mummy Returns
10,746 votes
7
— Good
60%
The Twilight Saga: Eclipse
10,475 votes
6
— Fair
71%
Hellboy II: The Golden Army
9,546 votes
7
— Good
69%
Blade II
9,532 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
9,043 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
8,740 votes
7
— Good
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,602 votes
7
— Good
62%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,600 votes
6
— Fair
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,260 votes
6
— Fair
69%
Underworld: Awakening
8,191 votes
7
— Good
70%
Underworld: Evolution
8,075 votes
8
— Great
72%
Hook
7,987 votes
6
— Fair
75%
A Monster Calls
7,727 votes
7
— Good
67%
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
7,041 votes
6
— Fair
67%
Damsel
6,981 votes
6
— Fair
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,660 votes
7
— Good
69%
Underworld: Rise of the Lycans
6,586 votes
7
— Good
59%
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,483 votes
7
— Good
65%
Jack the Giant Slayer
5,997 votes
6
— Fair
64%
The Golden Compass
5,897 votes
8
— Great
62%
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life
5,891 votes
6
— Fair
63%
Krampus
5,719 votes
6
— Fair
76%
Big Trouble in Little China
5,365 votes
7
— Good
67%
Babe
4,790 votes
8
— Great
74%
Willow
4,419 votes
8
— Great
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,166 votes
6
— Fair
53%
Eragon
4,116 votes
6
— Fair
60%
The Silence
3,707 votes
5
— Meh
56%
Season of the Witch
3,267 votes
7
— Good
61%
The Brothers Grimm
3,247 votes
7
— Good
71%
Weird Science
3,053 votes
7
— Good
66%
Cold Skin
1,761 votes
7
— Good
57%
Black Knight
1,623 votes
6
— Fair
57%
Asterix at the Olympic Games
1,454 votes
6
— Fair
67%
Furious
242 votes
6
— Fair
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch