Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Łukasz
VIP
9
1
Follower
6
Following
London
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
170
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Guardians of the Galaxy
98,404 votes
7
— Good
78%
Doctor Strange
67,069 votes
7
— Good
80%
Logan
62,121 votes
7
— Good
81%
Iron Man
55,188 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
53,666 votes
7
— Good
81%
The Martian
52,861 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,484 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
49,259 votes
7
— Good
73%
Passengers
42,723 votes
7
— Good
74%
Captain America: The First Avenger
41,822 votes
7
— Good
84%
WALL·E
41,553 votes
7
— Good
71%
Jurassic World
41,188 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,106 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,949 votes
7
— Good
82%
Toy Story
37,311 votes
7
— Good
81%
Monsters, Inc.
36,779 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,768 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,388 votes
7
— Good
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,645 votes
7
— Good
77%
The Revenant
34,418 votes
7
— Good
71%
Kong: Skull Island
33,555 votes
7
— Good
73%
The Secret Life of Pets
32,515 votes
7
— Good
75%
Finding Dory
30,752 votes
7
— Good
78%
The Hobbit: The Desolation of Smaug
30,316 votes
7
— Good
75%
Gravity
30,221 votes
7
— Good
76%
A Quiet Place
29,605 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,970 votes
7
— Good
78%
Wreck-It Ralph
28,937 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,782 votes
7
— Good
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,801 votes
7
— Good
75%
Sing
25,702 votes
7
— Good
71%
The Boss Baby
25,459 votes
7
— Good
72%
The Fate of the Furious
25,046 votes
7
— Good
70%
Minions
24,862 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,736 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
24,604 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,607 votes
7
— Good
77%
Star Trek Into Darkness
23,606 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,530 votes
7
— Good
70%
Jack Reacher: Never Go Back
22,648 votes
7
— Good
71%
Transformers
21,941 votes
7
— Good
74%
Monsters University
21,918 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,464 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
21,208 votes
7
— Good
76%
Kung Fu Panda
20,702 votes
7
— Good
73%
Trolls
20,649 votes
7
— Good
80%
Prisoners
20,264 votes
7
— Good
68%
The Great Wall
19,880 votes
7
— Good
76%
The Conjuring
19,345 votes
7
— Good
77%
Taken
18,973 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,676 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,871 votes
7
— Good
69%
London Has Fallen
17,690 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,593 votes
7
— Good
80%
12 Years a Slave
17,034 votes
7
— Good
65%
The Dark Tower
16,810 votes
7
— Good
74%
The Conjuring 2
16,593 votes
7
— Good
75%
Creed
16,573 votes
7
— Good
63%
The Meg
16,524 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,444 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch