trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Rayokey
VIP
1
follower
Taoyuan, Taiwan
25
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
35
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
3,684 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
28,853 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
14,917 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Ping Pong the Animation
486 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Community
20,291 votes
8
— Great
84%
The Tatami Galaxy
394 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Please Like Me
1,237 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Banana Fish
693 votes
8
— Great
83%
The Glory
1,420 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Haunting of Hill House
10,709 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Trigun
1,615 votes
6
— Fair
81%
Dororo
1,315 votes
8
— Great
80%
Making a Murderer
3,833 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Overlord
1,611 votes
4
— Poor
78%
Aoashi
202 votes
8
— Great
78%
Paranoia Agent
755 votes
8
— Great
77%
Night on Earth
304 votes
8
— Great
77%
The Sandman
5,946 votes
6
— Fair
77%
The Tatami Time Machine Blues
69 votes
8
— Great
76%
Medici
788 votes
4
— Poor
75%
She and Her Cat -Everything Flows-
244 votes
6
— Fair
75%
Physical: 100
612 votes
8
— Great
73%
Castle Rock
2,429 votes
6
— Fair
73%
How to Become a Tyrant
488 votes
6
— Fair
73%
Trainwreck: Woodstock '99
568 votes
8
— Great
73%
Kotaro Lives Alone
19 votes
8
— Great
73%
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes
450 votes
6
— Fair
72%
Dark Tourist
524 votes
8
— Great
70%
The Business of Drugs
114 votes
6
— Fair
69%
Worst Roommate Ever
365 votes
4
— Poor
69%
Pornographer
78 votes
6
— Fair
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
1,938 votes
6
— Fair
64%
Hong Kong West Side Stories
12 votes
6
— Fair
62%
Another World
35 votes
4
— Poor
54%
Resident Evil
1,851 votes
2
— Terrible
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z