Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rick
VIP
0
Followers
1
Following
Wakanda
20
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Anime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
96
movies
Anime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
63%
One Piece: Chopper's Kingdom on the Island of Strange Animals
355 votes
3
— Bad
66%
One Piece: Curse of the Sacred Sword
344 votes
3
— Bad
74%
Bleach the Movie: Hell Verse
336 votes
6
— Fair
73%
Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions
326 votes
7
— Good
79%
Kuroko's Basketball the Movie: Last Game
322 votes
8
— Great
76%
Death Billiards
317 votes
7
— Good
66%
One Piece: Giant Mecha Soldier of Karakuri Castle
305 votes
3
— Bad
70%
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in Alabasta
283 votes
7
— Good
71%
Fairy Tail: Dragon Cry
272 votes
6
— Fair
70%
One Piece: Episode of Chopper Plus: Bloom in the Winter, Miracle Cherry Blossom
264 votes
7
— Good
64%
One Piece 3D: Straw Hat Chase
260 votes
5
— Meh
74%
Monsters 103 Mercies Dragon Damnation
238 votes
7
— Good
68%
The Seven Deadly Sins: Cursed by Light
222 votes
6
— Fair
73%
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his Friends
181 votes
7
— Good
71%
One Piece: Heart of Gold
171 votes
6
— Fair
67%
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond Time
167 votes
6
— Fair
70%
PERSONA3 THE MOVIE #1 Spring of Birth
150 votes
7
— Good
69%
One Piece: Romance Dawn Story
130 votes
7
— Good
76%
One Piece Episode of East Blue
126 votes
7
— Good
74%
One Piece: Episode of Skypiea
113 votes
7
— Good
71%
PERSONA3 THE MOVIE #2 Midsummer Knight's Dream
106 votes
7
— Good
77%
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of Friends
101 votes
8
— Great
78%
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More Friend
88 votes
7
— Good
62%
Assassination Classroom the Movie: 365 Days' Time
87 votes
8
— Great
70%
PERSONA3 THE MOVIE #3 Falling Down
87 votes
7
— Good
74%
PERSONA3 THE MOVIE #4 Winter of Rebirth
73 votes
8
— Great
60%
Yu Yu Hakusho: Poltergeist Report
62 votes
5
— Meh
20%
Mars of Destruction
61 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Yu☆Gi☆Oh!
58 votes
7
— Good
69%
My Hero Academia: All Might Rising
44 votes
5
— Meh
60%
One Piece: Episode of Alabasta - Prologue
28 votes
7
— Good
16%
Skelter+Heaven
25 votes
1
— Weak Sauce :(
89%
Naruto 20th Anniversary - Road of Naruto
15 votes
9
— Superb
67%
Super Danganronpa 2.5: Nagito Komaeda and the Destroyer of the World
14 votes
5
— Meh
31%
Angel's Drop
8 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Metal Fight Beyblade vs the Sun: Sol Blaze, the Scorching Hot Invader
4 votes
5
— Meh
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch