Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rose Madsen
VIP
1
Follower
1
Following
New Zealand
60
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
43
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
84%
The Bear
7,754 votes
7
— Good
83%
Suits
24,861 votes
7
— Good
83%
A Bit of Fry and Laurie
446 votes
7
— Good
82%
Broadchurch
6,041 votes
7
— Good
80%
The Fall
4,725 votes
7
— Good
79%
FEUD
803 votes
7
— Good
79%
Only Murders in the Building
5,708 votes
7
— Good
76%
Colin from Accounts
357 votes
7
— Good
76%
Lupin
6,240 votes
7
— Good
76%
The Chef Show
256 votes
7
— Good
75%
Episodes
2,291 votes
7
— Good
75%
Devs
3,300 votes
7
— Good
75%
Hollywood
1,346 votes
7
— Good
75%
Hijack
3,035 votes
7
— Good
75%
Street Food: Asia
242 votes
7
— Good
74%
Louis Theroux's Forbidden America
52 votes
7
— Good
74%
Chef's Table: BBQ
78 votes
7
— Good
74%
The Outlaws
614 votes
7
— Good
74%
The Human Body
21 votes
7
— Good
74%
Love & Death
1,145 votes
7
— Good
73%
The Catherine Tate Show
124 votes
7
— Good
73%
Ugly Delicious
185 votes
7
— Good
73%
Cougar Town
2,696 votes
7
— Good
73%
Mo
271 votes
7
— Good
71%
Enlightened
512 votes
7
— Good
70%
The Movies
70 votes
7
— Good
70%
Quiz
470 votes
7
— Good
70%
Clickbait
1,545 votes
7
— Good
70%
The Reluctant Traveler with Eugene Levy
177 votes
7
— Good
69%
On Becoming a God in Central Florida
328 votes
7
— Good
68%
Landscapers
751 votes
7
— Good
67%
Tidying Up with Marie Kondo
408 votes
7
— Good
67%
Smother
74 votes
7
— Good
67%
The Ex-Wife
69 votes
7
— Good
67%
Roadkill
270 votes
7
— Good
66%
Man Vs Bee
1,819 votes
7
— Good
65%
Wellmania
190 votes
7
— Good
64%
Apples Never Fall
239 votes
7
— Good
63%
The Super Models
53 votes
7
— Good
60%
The Late Night Big Breakfast
4 votes
7
— Good
58%
Finding Joy
24 votes
7
— Good
46%
Sister Wendy's American Collection
6 votes
7
— Good
37%
Sister Wendy's Grand Tour
4 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch