Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Rafal S.
1
Follower
0
Following
Łódź, Łódź Voivodeship
48
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
577
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
8
9
10
77%
Law Abiding Citizen
9,819 votes
9
— Superb
74%
Rocketman
9,791 votes
6
— Fair
76%
Interview with the Vampire
9,779 votes
8
— Great
71%
Money Monster
9,657 votes
7
— Good
75%
Gangs of New York
9,571 votes
8
— Great
79%
Big Fish
9,518 votes
8
— Great
78%
Man on Fire
9,400 votes
8
— Great
73%
The Mule
9,242 votes
8
— Great
67%
47 Ronin
8,978 votes
6
— Fair
76%
True Grit
8,971 votes
7
— Good
81%
Stand by Me
8,867 votes
8
— Great
75%
Southpaw
8,801 votes
7
— Good
68%
Signs
8,771 votes
7
— Good
72%
The Lighthouse
8,734 votes
7
— Good
73%
Greyhound
8,705 votes
8
— Great
73%
The Favourite
8,679 votes
7
— Good
73%
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
8,556 votes
9
— Superb
78%
Little Women
8,467 votes
7
— Good
73%
The Post
8,402 votes
8
— Great
69%
In the Heart of the Sea
8,329 votes
7
— Good
67%
The Lost City of Z
8,273 votes
7
— Good
72%
Finch
8,265 votes
7
— Good
78%
Lucky Number Slevin
8,122 votes
9
— Superb
77%
Mystic River
8,073 votes
6
— Fair
72%
The Last Duel
8,021 votes
7
— Good
70%
Blood Father
7,998 votes
7
— Good
68%
Jack Ryan: Shadow Recruit
7,985 votes
7
— Good
69%
Black Mirror: Bandersnatch
7,896 votes
5
— Meh
75%
Enemy of the State
7,892 votes
8
— Great
79%
Love, Simon
7,852 votes
7
— Good
76%
Apocalypto
7,595 votes
8
— Great
72%
Sunshine
7,572 votes
7
— Good
74%
Fences
7,488 votes
7
— Good
74%
Eye in the Sky
7,430 votes
7
— Good
71%
Kidnap
7,417 votes
7
— Good
65%
The Little Things
7,351 votes
7
— Good
76%
Brokeback Mountain
7,322 votes
8
— Great
75%
Shot Caller
7,245 votes
7
— Good
73%
Kingdom of Heaven
6,935 votes
8
— Great
73%
The Judge
6,926 votes
8
— Great
77%
The Fighter
6,637 votes
7
— Good
69%
Bridget Jones's Diary
6,630 votes
8
— Great
72%
The Road
6,620 votes
8
— Great
68%
Midnight Special
6,613 votes
6
— Fair
69%
Nightmare Alley
6,544 votes
5
— Meh
73%
The Danish Girl
6,479 votes
6
— Fair
75%
The Patriot
6,360 votes
8
— Great
77%
Falling Down
6,296 votes
8
— Great
77%
Enemy at the Gates
6,289 votes
7
— Good
75%
The Lincoln Lawyer
6,272 votes
8
— Great
68%
The Grey
6,219 votes
7
— Good
78%
Misery
6,209 votes
9
— Superb
71%
21 Bridges
6,168 votes
7
— Good
75%
Crash
6,154 votes
6
— Fair
72%
The Place Beyond the Pines
6,078 votes
5
— Meh
75%
Perfume: The Story of a Murderer
6,046 votes
8
— Great
72%
Lincoln
6,036 votes
8
— Great
75%
Free State of Jones
5,994 votes
7
— Good
74%
The Finest Hours
5,971 votes
8
— Great
60%
Pompeii
5,896 votes
7
— Good
1
2
3
4
8
9
10
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch