Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
rubilior
2
Followers
0
Following
Tel Aviv, Tel Aviv
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
945
movies
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
13
14
15
16
57%
Hot Seat
559 votes
6
— Fair
71%
The Driver
555 votes
7
— Good
54%
Paradise City
551 votes
6
— Fair
65%
The Ledge
550 votes
6
— Fair
62%
The Operative
550 votes
6
— Fair
66%
The Translators
546 votes
6
— Fair
61%
River Wild
541 votes
6
— Fair
60%
Poison Ivy
528 votes
6
— Fair
70%
The Eagle Has Landed
528 votes
7
— Good
64%
The Good Neighbor
528 votes
6
— Fair
63%
Sanctuary
528 votes
6
— Fair
57%
Submergence
518 votes
6
— Fair
51%
Killers Anonymous
518 votes
5
— Meh
47%
I Know Who Killed Me
513 votes
5
— Meh
61%
Dreamland
509 votes
5
— Meh
49%
Money Plane
503 votes
5
— Meh
60%
Black Lotus
503 votes
6
— Fair
65%
Dark Angel
498 votes
7
— Good
60%
One Ranger
494 votes
6
— Fair
70%
Red Rock West
486 votes
7
— Good
59%
Dark Web: Cicada 3301
485 votes
6
— Fair
65%
The Tunnel
473 votes
6
— Fair
55%
A Day to Die
464 votes
5
— Meh
54%
Detective Knight: Rogue
464 votes
5
— Meh
72%
State of Grace
458 votes
7
— Good
63%
In Hell
456 votes
6
— Fair
62%
Double Lover
453 votes
6
— Fair
68%
Croupier
450 votes
6
— Fair
61%
The Children
450 votes
8
— Great
61%
Blue Steel
449 votes
6
— Fair
67%
The Seventh Sign
449 votes
8
— Great
58%
Endangered Species
448 votes
5
— Meh
60%
The Calling
441 votes
6
— Fair
70%
The Stepford Wives
437 votes
7
— Good
72%
36th Precinct
435 votes
7
— Good
60%
Play Dead
433 votes
6
— Fair
61%
Savage Salvation
432 votes
6
— Fair
53%
Gasoline Alley
430 votes
5
— Meh
60%
Reclaim
426 votes
6
— Fair
65%
The Housemaid
424 votes
6
— Fair
63%
Six Minutes to Midnight
418 votes
6
— Fair
62%
Pixie
411 votes
6
— Fair
61%
The Getaway
410 votes
6
— Fair
74%
Burn Notice: The Fall of Sam Axe
401 votes
6
— Fair
72%
I Confess
399 votes
6
— Fair
68%
Red Corner
398 votes
7
— Good
73%
Twin Peaks: The Missing Pieces
398 votes
6
— Fair
66%
Target Number One
397 votes
6
— Fair
61%
God's Country
389 votes
6
— Fair
45%
Candyman: Day of the Dead
385 votes
5
— Meh
74%
The Spy Who Came in from the Cold
384 votes
7
— Good
48%
Hollow Man II
383 votes
6
— Fair
60%
Blood and Money
368 votes
6
— Fair
55%
Girl
367 votes
6
— Fair
59%
Pawn
365 votes
6
— Fair
76%
Dark Passage
360 votes
8
— Great
56%
Corrective Measures
360 votes
6
— Fair
69%
Sabotage
357 votes
7
— Good
72%
The American Friend
332 votes
7
— Good
61%
Lucky Day
331 votes
7
— Good
1
2
3
13
14
15
16
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch