Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ryan Stelly
0
Followers
0
Following
Minneapolis, Minnesota
47
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
32
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
80%
Inside Out
45,872 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,203 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,974 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
37,910 votes
8
— Great
80%
Knives Out
33,560 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
32,186 votes
8
— Great
82%
V for Vendetta
30,778 votes
8
— Great
75%
Dunkirk
30,905 votes
8
— Great
76%
The Batman
27,261 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,766 votes
8
— Great
73%
Looper
22,158 votes
8
— Great
79%
Guardians of the Galaxy Volume 3
18,833 votes
8
— Great
85%
Spider-Man: Across the Spider-Verse
15,384 votes
8
— Great
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,714 votes
8
— Great
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,991 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,558 votes
8
— Great
73%
A Quiet Place Part II
14,770 votes
8
— Great
69%
The Tomorrow War
13,763 votes
8
— Great
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,825 votes
8
— Great
73%
Real Steel
13,184 votes
8
— Great
71%
The Old Guard
10,858 votes
8
— Great
73%
Elvis
8,512 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
8,082 votes
8
— Great
71%
Anna
8,304 votes
8
— Great
72%
Finch
8,229 votes
8
— Great
72%
Demolition Man
8,132 votes
8
— Great
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,284 votes
8
— Great
67%
Ticket to Paradise
4,257 votes
8
— Great
68%
Vacation Friends
2,766 votes
8
— Great
71%
Devotion
2,251 votes
8
— Great
68%
Run Hide Fight
1,720 votes
8
— Great
66%
Nefarious
1,435 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch