Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Sam
1
Follower
3
Following
Omicron Persei 8
19
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
84
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
92%
Breaking Bad
100,242 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Stranger Things
54,779 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Dexter
39,814 votes
9
— Superb
87%
Rick and Morty
30,528 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Mirror
29,787 votes
9
— Superb
85%
Mr. Robot
27,421 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
27,195 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Westworld
26,451 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
26,131 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Simpsons
23,162 votes
8
— Great
84%
Community
20,769 votes
9
— Superb
86%
Futurama
20,124 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,677 votes
9
— Superb
91%
Avatar: The Last Airbender
19,362 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,709 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,328 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,753 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,718 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Arrested Development
12,861 votes
8
— Great
85%
Archer
11,661 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,471 votes
8
— Great
86%
BoJack Horseman
10,567 votes
10
— Totally Ninja!
76%
You
10,558 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
10,121 votes
9
— Superb
86%
Severance
9,634 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Invincible
9,074 votes
8
— Great
88%
Gravity Falls
8,312 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Leftovers
7,955 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,536 votes
8
— Great
87%
Adventure Time
7,246 votes
9
— Superb
81%
Barry
6,329 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Night Of
6,065 votes
9
— Superb
86%
Six Feet Under
5,610 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Curb Your Enthusiasm
5,094 votes
10
— Totally Ninja!
83%
What We Do in the Shadows
4,936 votes
9
— Superb
84%
Atlanta
4,824 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,805 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,687 votes
8
— Great
88%
Over the Garden Wall
4,323 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Maniac
4,287 votes
9
— Superb
72%
Wayward Pines
3,779 votes
7
— Good
79%
From
3,478 votes
7
— Good
87%
Steven Universe
3,382 votes
7
— Good
87%
Batman: The Animated Series
3,243 votes
9
— Superb
85%
Mob Psycho 100
3,021 votes
9
— Superb
75%
How to Sell Drugs Online (Fast)
2,749 votes
8
— Great
77%
Your Honor
2,714 votes
7
— Good
91%
Planet Earth II
2,690 votes
8
— Great
76%
Mythic Quest
2,487 votes
7
— Good
77%
Happy!
2,431 votes
7
— Good
83%
Regular Show
2,345 votes
9
— Superb
77%
Inside Job
2,208 votes
6
— Fair
82%
Dopesick
2,186 votes
9
— Superb
76%
Solar Opposites
2,181 votes
6
— Fair
75%
Bloodline
2,142 votes
8
— Great
66%
The Watcher
2,130 votes
3
— Bad
87%
The Twilight Zone
2,123 votes
7
— Good
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
2,008 votes
5
— Meh
75%
F is for Family
1,966 votes
8
— Great
85%
Berserk
1,938 votes
9
— Superb
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch