trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Samdgadii
0
followers
USA
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Mystery
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
85
movies
Mystery
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
66%
The Crazies
3,251 votes
7
— Good
66%
Before I Go to Sleep
3,205 votes
6
— Fair
67%
Super Troopers 2
3,186 votes
8
— Great
64%
Inherent Vice
3,175 votes
3
— Bad
66%
Once Upon a Time in Mexico
3,065 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Entrapment
3,042 votes
10
— Totally Ninja!
68%
8MM
2,971 votes
7
— Good
65%
The Net
2,688 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Thirteenth Floor
2,636 votes
4
— Poor
64%
Mirrors
2,632 votes
8
— Great
57%
The Lazarus Effect
2,566 votes
6
— Fair
68%
Edge of Darkness
2,471 votes
5
— Meh
70%
The Score
2,431 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Fourth Kind
2,393 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Raven
2,106 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Kill the Messenger
2,072 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Awakening
1,961 votes
7
— Good
60%
Relic
1,886 votes
1
— Weak Sauce :(
63%
The Room
1,853 votes
7
— Good
73%
Arlington Road
1,737 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Joe Dirt
1,650 votes
10
— Totally Ninja!
66%
I Am Not a Serial Killer
1,645 votes
2
— Terrible
64%
Open Grave
1,187 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Don't Let Go
946 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Amber Alert
123 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup