Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
sanctuaryofcinema
VIP
2
2
Followers
0
Following
:sunny: :palm_tree: The Bahamas :palm_tree: :sunny:
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
200
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
75%
Arrow
32,323 votes
7
— Good
85%
Mr. Robot
27,423 votes
7
— Good
87%
Better Call Saul
26,138 votes
7
— Good
84%
Vikings
26,121 votes
7
— Good
84%
House of Cards
24,609 votes
7
— Good
86%
Fringe
23,689 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,578 votes
7
— Good
78%
Squid Game
20,710 votes
7
— Good
77%
Family Guy
19,279 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,431 votes
7
— Good
91%
The Sopranos
15,722 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,902 votes
7
— Good
78%
True Blood
15,820 votes
7
— Good
77%
New Girl
15,756 votes
7
— Good
85%
The Last of Us
14,496 votes
7
— Good
83%
Ozark
13,282 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,508 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,374 votes
7
— Good
82%
Sense8
11,589 votes
7
— Good
66%
Under the Dome
12,824 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
11,330 votes
7
— Good
86%
BoJack Horseman
10,570 votes
7
— Good
81%
How to Get Away with Murder
10,373 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,475 votes
7
— Good
82%
Love, Death & Robots
10,125 votes
7
— Good
86%
Severance
9,638 votes
7
— Good
80%
Teen Wolf
9,991 votes
7
— Good
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,550 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
10,069 votes
7
— Good
84%
Invincible
9,077 votes
7
— Good
81%
Euphoria
8,474 votes
7
— Good
74%
Star Trek: Discovery
8,772 votes
7
— Good
73%
Hawkeye
8,450 votes
7
— Good
82%
Black Sails
7,958 votes
7
— Good
84%
The Bear
7,769 votes
7
— Good
79%
Legion
7,079 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,952 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
7,034 votes
7
— Good
67%
Riverdale
7,528 votes
7
— Good
89%
One Piece
6,485 votes
7
— Good
82%
Star Wars: Andor
6,769 votes
7
— Good
70%
Marvel's The Defenders
7,281 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,474 votes
7
— Good
73%
The Strain
6,750 votes
7
— Good
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,312 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,314 votes
7
— Good
77%
The Sandman
6,217 votes
7
— Good
73%
Titans
5,817 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,435 votes
7
— Good
84%
Freaks and Geeks
5,249 votes
7
— Good
77%
Foundation
5,498 votes
7
— Good
76%
His Dark Materials
5,278 votes
7
— Good
73%
Sleepy Hollow
5,293 votes
7
— Good
76%
A Series of Unfortunate Events
5,152 votes
7
— Good
75%
Constantine
5,040 votes
7
— Good
75%
Shadow and Bone
4,976 votes
7
— Good
74%
Locke & Key
4,941 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,703 votes
7
— Good
73%
Unbreakable Kimmy Schmidt
4,781 votes
7
— Good
76%
Santa Clarita Diet
4,688 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch