trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Saturnin
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
172
shows
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
67%
The Purge
1,503 votes
5
— Meh
71%
Unforgettable
1,487 votes
7
— Good
70%
Believe
1,483 votes
6
— Fair
73%
Tales from the Loop
1,433 votes
8
— Great
62%
The Stand
1,399 votes
7
— Good
76%
Prodigal Son
1,351 votes
6
— Fair
71%
Siren
1,327 votes
6
— Fair
75%
Motherland: Fort Salem
1,239 votes
7
— Good
84%
Primal
1,166 votes
8
— Great
64%
The Twilight Zone
1,162 votes
7
— Good
72%
Andromeda
1,152 votes
8
— Great
78%
Cold Case
1,151 votes
8
— Great
74%
Under the Banner of Heaven
1,110 votes
9
— Superb
69%
The Walking Dead: Dead City
1,099 votes
7
— Good
66%
Hostages
1,088 votes
5
— Meh
71%
Midnight, Texas
1,085 votes
4
— Poor
63%
Minority Report
1,043 votes
5
— Meh
75%
The Walking Dead: The Ones Who Live
1,043 votes
5
— Meh
69%
Childhood's End
1,042 votes
7
— Good
72%
The Walking Dead: Daryl Dixon
1,042 votes
7
— Good
65%
The River
964 votes
7
— Good
79%
Deutschland
833 votes
8
— Great
75%
The English
816 votes
8
— Great
76%
Law & Order: Criminal Intent
723 votes
8
— Great
77%
Imposters
714 votes
6
— Fair
71%
Tin Star
663 votes
7
— Good
72%
Highlander
603 votes
7
— Good
74%
You, Me and the Apocalypse
546 votes
8
— Great
80%
Call My Agent!
546 votes
9
— Superb
74%
Around the World in 80 Days
522 votes
7
— Good
58%
Rosemary's Baby
501 votes
6
— Fair
76%
Millennium
475 votes
9
— Superb
65%
White House Plumbers
444 votes
7
— Good
58%
Extrapolations
441 votes
7
— Good
71%
Battle Angel
394 votes
6
— Fair
55%
The Changeling
329 votes
5
— Meh
69%
Hitler: The Rise of Evil
312 votes
8
— Great
72%
Let the Right One In
297 votes
8
— Great
65%
American Gigolo
280 votes
7
— Good
70%
The Name of the Rose
267 votes
8
— Great
79%
Due South
200 votes
8
— Great
66%
Boundless
183 votes
6
— Fair
78%
Tour of Duty
136 votes
9
— Superb
80%
Kolchak: The Night Stalker
98 votes
7
— Good
66%
Fear the Walking Dead: Dead in the Water
76 votes
8
— Great
77%
Beautiful Loser
30 votes
7
— Good
68%
Centennial
28 votes
8
— Great
63%
Chiefs
16 votes
9
— Superb
51%
A Thin Line
14 votes
6
— Fair
49%
The Far Pavilions
10 votes
6
— Fair
38%
Rouge Brésil
9 votes
7
— Good
40%
L'Allée du roi
2 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup