trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
scubaduba
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
121
movies
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
70%
Men in Black 3
16,938 votes
8
— Great
70%
Contagion
12,738 votes
8
— Great
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
28,705 votes
7
— Good
69%
The Rocketeer
1,870 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
20,682 votes
7
— Good
69%
Red Dawn
1,571 votes
6
— Fair
69%
Phenomenon
1,924 votes
7
— Good
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,864 votes
7
— Good
69%
Star Trek: Nemesis
3,970 votes
7
— Good
68%
Men in Black II
15,417 votes
7
— Good
68%
John Carter
10,731 votes
7
— Good
68%
Honey, I Shrunk the Kids
5,577 votes
7
— Good
68%
Dune
6,454 votes
8
— Great
68%
The Day After Tomorrow
14,814 votes
8
— Great
67%
The Postman
1,830 votes
7
— Good
67%
Green Lantern: Emerald Knights
1,250 votes
7
— Good
67%
War of the Worlds
12,378 votes
6
— Fair
67%
The Saint
1,800 votes
7
— Good
67%
X-Men Origins: Wolverine
19,653 votes
7
— Good
67%
Paycheck
3,713 votes
7
— Good
67%
Repo Men
4,136 votes
7
— Good
67%
Escape from Planet Earth
2,005 votes
7
— Good
67%
Soldier
1,442 votes
6
— Fair
66%
Surrogates
5,559 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Dark Skies
3,160 votes
4
— Poor
66%
Waterworld
6,084 votes
6
— Fair
66%
Total Recall
11,910 votes
7
— Good
65%
Evolution
4,170 votes
6
— Fair
65%
Jumper
9,887 votes
9
— Superb
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,978 votes
7
— Good
65%
Next
4,721 votes
7
— Good
65%
The Time Machine
3,383 votes
7
— Good
65%
Jurassic Park III
12,152 votes
7
— Good
64%
Star Wars: The Clone Wars
4,009 votes
7
— Good
64%
Lockout
4,237 votes
5
— Meh
64%
The Arrival
1,272 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The 6th Day
3,523 votes
7
— Good
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,565 votes
6
— Fair
63%
I Am Number Four
8,212 votes
7
— Good
63%
Battleship
10,477 votes
7
— Good
63%
Blade: Trinity
8,404 votes
7
— Good
63%
Chain Reaction
1,615 votes
8
— Great
62%
G.I. Joe: Retaliation
8,002 votes
8
— Great
62%
Judge Dredd
4,203 votes
6
— Fair
62%
2012
16,949 votes
9
— Superb
62%
Timecop
2,056 votes
7
— Good
62%
Planet of the Apes
6,343 votes
7
— Good
62%
Timeline
1,600 votes
8
— Great
61%
Battle: Los Angeles
6,296 votes
9
— Superb
61%
Resident Evil: Retribution
7,803 votes
6
— Fair
61%
Wing Commander
568 votes
5
— Meh
61%
Æon Flux
4,534 votes
7
— Good
60%
Fantastic Four
14,233 votes
6
— Fair
59%
Stealth
1,729 votes
9
— Superb
56%
Green Lantern
13,570 votes
6
— Fair
55%
After Earth
10,126 votes
7
— Good
55%
The Darkest Hour
2,485 votes
6
— Fair
54%
Ultraviolet
2,607 votes
8
— Great
53%
Starship Troopers 3: Marauder
1,175 votes
6
— Fair
51%
Arena
393 votes
3
— Bad
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup