Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Patricio Javier
0
Followers
0
Following
Chile
36
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
597
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
82%
Deadpool
112,151 votes
8
— Great
82%
Guardians of the Galaxy
98,404 votes
7
— Good
85%
Interstellar
74,978 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
62,121 votes
8
— Great
64%
Suicide Squad
59,526 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,793 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,213 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,900 votes
8
— Great
81%
Iron Man
55,188 votes
8
— Great
81%
The Martian
52,861 votes
8
— Great
79%
John Wick
52,554 votes
8
— Great
81%
The Wolf of Wall Street
50,565 votes
8
— Great
84%
Avengers: Endgame
50,220 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Moana
49,762 votes
8
— Great
82%
The Dark Knight Rises
47,261 votes
9
— Superb
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,056 votes
8
— Great
80%
Inside Out
45,867 votes
7
— Good
79%
Zootopia
45,348 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
45,197 votes
8
— Great
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,011 votes
8
— Great
73%
Passengers
42,723 votes
7
— Good
79%
Deadpool 2
42,648 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,971 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
41,620 votes
7
— Good
76%
Baby Driver
40,599 votes
7
— Good
75%
The Hunger Games
40,293 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,958 votes
8
— Great
82%
Up
39,679 votes
9
— Superb
79%
Dune
38,239 votes
8
— Great
82%
Inglourious Basterds
37,906 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,237 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,188 votes
9
— Superb
85%
Parasite
35,146 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,908 votes
8
— Great
77%
The Revenant
34,418 votes
7
— Good
70%
Venom
34,384 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,284 votes
8
— Great
80%
Gone Girl
33,472 votes
7
— Good
74%
Split
33,096 votes
8
— Great
73%
The Secret Life of Pets
32,515 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,183 votes
8
— Great
72%
Aquaman
32,001 votes
8
— Great
66%
Justice League
31,971 votes
8
— Great
77%
Ex Machina
31,317 votes
7
— Good
77%
The Accountant
31,286 votes
9
— Superb
81%
The Imitation Game
31,225 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
31,140 votes
9
— Superb
75%
Dunkirk
30,903 votes
7
— Good
74%
It
29,636 votes
8
— Great
76%
A Quiet Place
29,605 votes
8
— Great
67%
Lucy
29,565 votes
6
— Fair
74%
Beauty and the Beast
28,798 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,502 votes
6
— Fair
68%
Ghost in the Shell
26,813 votes
7
— Good
71%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
26,313 votes
7
— Good
72%
Tenet
26,252 votes
8
— Great
71%
The Boss Baby
25,459 votes
6
— Fair
77%
La La Land
25,338 votes
7
— Good
72%
Jason Bourne
25,164 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,135 votes
7
— Good
1
2
3
8
9
10
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch