Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Vitaliy Kulikov
0
Followers
1
Following
Lviv, L'vivs'ka Oblast'
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
329
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
82%
Die Hard
27,885 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,781 votes
6
— Fair
67%
Lucy
29,644 votes
3
— Bad
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,201 votes
9
— Superb
71%
The Amazing Spider-Man
28,861 votes
6
— Fair
72%
The Maze Runner
28,603 votes
2
— Terrible
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,163 votes
9
— Superb
75%
Spider-Man
27,359 votes
3
— Bad
75%
The Matrix Reloaded
26,842 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Star Trek Beyond
26,834 votes
3
— Bad
77%
X-Men: First Class
25,724 votes
5
— Meh
72%
Pacific Rim
26,258 votes
8
— Great
68%
Ghost in the Shell
26,855 votes
4
— Poor
81%
The Fifth Element
24,351 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Men in Black
24,672 votes
8
— Great
72%
Jason Bourne
25,226 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,608 votes
5
— Meh
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,187 votes
3
— Bad
80%
The Terminator
23,533 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Shazam!
24,800 votes
6
— Fair
77%
Incredibles 2
23,884 votes
7
— Good
77%
Star Trek Into Darkness
23,659 votes
6
— Fair
69%
Divergent
24,392 votes
7
— Good
74%
Spider-Man 2
23,491 votes
6
— Fair
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,265 votes
6
— Fair
76%
Dawn of the Planet of the Apes
22,888 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,763 votes
8
— Great
83%
Aliens
21,421 votes
9
— Superb
71%
The Matrix Revolutions
22,981 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Alita: Battle Angel
22,214 votes
5
— Meh
76%
Rise of the Planet of the Apes
22,070 votes
8
— Great
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,667 votes
2
— Terrible
76%
Kick-Ass
21,935 votes
4
— Poor
73%
Looper
22,228 votes
7
— Good
70%
Solo: A Star Wars Story
22,542 votes
4
— Poor
76%
Watchmen
21,454 votes
3
— Bad
72%
Oblivion
22,097 votes
7
— Good
71%
Transformers
22,030 votes
8
— Great
65%
The Incredible Hulk
22,929 votes
3
— Bad
64%
Independence Day: Resurgence
23,221 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
21,259 votes
7
— Good
73%
Maleficent
21,483 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
I, Robot
20,953 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,549 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Nobody
20,104 votes
7
— Good
74%
Independence Day
20,054 votes
2
— Terrible
65%
Spider-Man 3
21,309 votes
6
— Fair
73%
Furious 7
19,850 votes
2
— Terrible
77%
Fury
19,326 votes
9
— Superb
67%
Maze Runner: The Scorch Trials
20,336 votes
2
— Terrible
67%
X-Men Origins: Wolverine
20,367 votes
3
— Bad
68%
Inferno
19,957 votes
5
— Meh
69%
Valerian and the City of a Thousand Planets
19,866 votes
8
— Great
69%
Elysium
19,877 votes
6
— Fair
70%
Snowpiercer
19,585 votes
8
— Great
65%
Baywatch
20,236 votes
2
— Terrible
66%
Godzilla
19,678 votes
3
— Bad
78%
The Bourne Supremacy
17,861 votes
7
— Good
64%
Eternals
19,662 votes
2
— Terrible
77%
Minority Report
17,992 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch