trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
spdemon91
0
followers
Milky Way Galaxy
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
521
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
65%
Eraser
3,009 votes
7
— Good
65%
Sahara
2,660 votes
6
— Fair
65%
Wolf
1,069 votes
7
— Good
65%
Best of the Best 2
246 votes
6
— Fair
65%
Chemical Hearts
823 votes
5
— Meh
65%
The Switch
3,071 votes
6
— Fair
65%
Dante's Peak
2,850 votes
6
— Fair
65%
300: Rise of an Empire
12,893 votes
5
— Meh
65%
Dark Blue
398 votes
6
— Fair
65%
The Guilty
5,613 votes
2
— Terrible
64%
Fred Claus
1,798 votes
6
— Fair
64%
Never Been Kissed
2,018 votes
7
— Good
64%
Click
10,493 votes
7
— Good
64%
The Hunted
1,123 votes
7
— Good
64%
Trapped
563 votes
7
— Good
64%
Abandoned
195 votes
4
— Poor
64%
Everything Must Go
1,271 votes
5
— Meh
64%
Something Borrowed
1,665 votes
6
— Fair
64%
Oldboy
3,289 votes
7
— Good
64%
Cocktail
2,246 votes
6
— Fair
64%
Fifty Shades Darker
13,217 votes
3
— Bad
64%
Indecent Proposal
1,449 votes
6
— Fair
64%
Premonition
1,875 votes
7
— Good
64%
The Devil's Own
1,260 votes
5
— Meh
64%
Clean
1,284 votes
7
— Good
63%
The Cable Guy
4,093 votes
8
— Great
63%
The Room
1,853 votes
7
— Good
63%
Ad Astra
15,618 votes
5
— Meh
63%
54
668 votes
5
— Meh
63%
100 Girls
653 votes
6
— Fair
63%
The Juror
441 votes
9
— Superb
63%
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
10,465 votes
6
— Fair
63%
Edge of Winter
535 votes
4
— Poor
63%
Volcano
2,119 votes
7
— Good
63%
The Nines
989 votes
2
— Terrible
63%
Desperate Measures
287 votes
6
— Fair
63%
Seeking Justice
1,417 votes
6
— Fair
63%
Exodus: Gods and Kings
7,825 votes
5
— Meh
63%
1BR
1,111 votes
4
— Poor
63%
The New Kids
102 votes
6
— Fair
63%
Immortals
4,673 votes
6
— Fair
62%
The Captive
1,791 votes
7
— Good
62%
The Fan
878 votes
6
— Fair
62%
Solaris
2,428 votes
4
— Poor
62%
The Dark and the Wicked
1,119 votes
6
— Fair
62%
Poseidon
2,921 votes
6
— Fair
62%
Serenity
3,640 votes
6
— Fair
62%
Fifty Shades Freed
6,648 votes
3
— Bad
62%
Young Ones
659 votes
3
— Bad
62%
Powder Blue
374 votes
7
— Good
62%
The Night Eats the World
1,052 votes
5
— Meh
62%
The Brotherhood of Justice
52 votes
6
— Fair
62%
Victor Frankenstein
5,145 votes
5
— Meh
62%
The Karate Kid Part III
2,788 votes
6
— Fair
61%
10x10
1,170 votes
5
— Meh
61%
Carriers
1,758 votes
6
— Fair
61%
Dream Lover
113 votes
6
— Fair
61%
Chernobyl: Abyss
587 votes
5
— Meh
61%
The Zero Theorem
2,394 votes
5
— Meh
61%
Echo Boomers
279 votes
6
— Fair
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup