Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Stremmy
1
Follower
0
Following
Wildomar, California
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
209
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
67%
Where the Wild Things Are
2,829 votes
6
— Fair
67%
The Mummy Returns
10,753 votes
5
— Meh
67%
Dracula Untold
10,917 votes
6
— Fair
67%
Alice in Wonderland
16,970 votes
5
— Meh
67%
The Night Before
5,232 votes
6
— Fair
67%
Freaky Friday
4,727 votes
5
— Meh
67%
Bright
14,802 votes
8
— Great
67%
Shrek Forever After
10,646 votes
5
— Meh
67%
Babe
4,792 votes
6
— Fair
67%
Hancock
16,280 votes
6
— Fair
67%
Casper
5,757 votes
6
— Fair
66%
New Nightmare
2,032 votes
5
— Meh
66%
Horns
4,063 votes
6
— Fair
66%
Prince of Persia: The Sands of Time
9,824 votes
5
— Meh
66%
Mars Attacks!
6,671 votes
6
— Fair
66%
Daybreakers
4,228 votes
6
— Fair
66%
The Last Witch Hunter
10,900 votes
5
— Meh
66%
Night at the Museum: Secret of the Tomb
8,261 votes
7
— Good
66%
Small Soldiers
2,754 votes
6
— Fair
66%
Ted 2
12,626 votes
7
— Good
66%
Goosebumps 2: Haunted Halloween
2,810 votes
6
— Fair
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,736 votes
9
— Superb
65%
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
10,845 votes
8
— Great
65%
Day Shift
4,889 votes
6
— Fair
65%
Shrek the Third
13,672 votes
6
— Fair
65%
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
7,976 votes
7
— Good
65%
Jack the Giant Slayer
5,998 votes
6
— Fair
65%
Dragon Ball Z: Dead Zone
700 votes
6
— Fair
65%
Bedazzled
3,446 votes
6
— Fair
64%
Suicide Squad
59,526 votes
7
— Good
64%
Click
10,702 votes
7
— Good
64%
Gods of Egypt
13,177 votes
6
— Fair
64%
Sucker Punch
9,172 votes
7
— Good
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,171 votes
6
— Fair
64%
Pacific Rim: Uprising
14,086 votes
7
— Good
64%
The Golden Compass
5,899 votes
7
— Good
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,607 votes
5
— Meh
64%
Thor: Love and Thunder
18,711 votes
7
— Good
63%
Mortal Kombat
12,339 votes
7
— Good
63%
Sausage Party
20,351 votes
5
— Meh
63%
Krampus
5,720 votes
6
— Fair
63%
The Mummy
25,505 votes
5
— Meh
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,224 votes
5
— Meh
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,398 votes
7
— Good
63%
The Little Mermaid
5,201 votes
6
— Fair
62%
Mortal Kombat
4,107 votes
6
— Fair
62%
R.I.P.D.
9,065 votes
6
— Fair
62%
Queen of the Damned
2,061 votes
6
— Fair
62%
Troll
3,249 votes
6
— Fair
62%
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed
3,285 votes
4
— Poor
62%
Ghostbusters
22,655 votes
5
— Meh
62%
The Cobbler
3,542 votes
6
— Fair
62%
Clash of the Titans
8,569 votes
6
— Fair
62%
Wrath of the Titans
6,562 votes
6
— Fair
62%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,919 votes
5
— Meh
61%
Priest
4,565 votes
6
— Fair
60%
The Silence
3,707 votes
6
— Fair
60%
Fantastic Four
14,516 votes
6
— Fair
60%
The Hot Chick
2,809 votes
6
— Fair
60%
Hellboy
9,589 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch