Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Stremmy
1
Follower
0
Following
Wildomar, California
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
152
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
92%
Breaking Bad
100,796 votes
9
— Superb
91%
The Sopranos
15,832 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
134,630 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Attack on Titan
15,114 votes
9
— Superb
87%
Rick and Morty
30,710 votes
7
— Good
87%
Death Note
16,492 votes
7
— Good
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,791 votes
8
— Great
86%
The Office
28,792 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
20,239 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Ted Lasso
12,765 votes
7
— Good
85%
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba
6,047 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,572 votes
9
— Superb
85%
The Last of Us
14,702 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Naruto Shippuden
7,043 votes
8
— Great
85%
Shōgun
5,579 votes
8
— Great
85%
Dragon Ball Z
6,515 votes
9
— Superb
85%
Narcos
15,355 votes
8
— Great
85%
Shameless
15,084 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
55,092 votes
7
— Good
84%
South Park
19,774 votes
7
— Good
84%
The Boys
26,735 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Bear
7,952 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
23,365 votes
9
— Superb
84%
Marvel's Daredevil
23,221 votes
8
— Great
84%
The Boondocks
1,746 votes
7
— Good
83%
Dragon Ball
4,932 votes
8
— Great
82%
Modern Family
26,119 votes
8
— Great
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,418 votes
9
— Superb
82%
The Simpsons
23,247 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,758 votes
9
— Superb
82%
Fallout
8,125 votes
8
— Great
82%
Naruto
6,898 votes
7
— Good
82%
Chainsaw Man
2,827 votes
8
— Great
81%
Skins
4,765 votes
6
— Fair
81%
Spider-Man: The Animated Series
1,240 votes
7
— Good
81%
Malcolm in the Middle
6,316 votes
7
— Good
81%
House of the Dragon
12,731 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Entourage
6,169 votes
8
— Great
81%
Euphoria
8,548 votes
8
— Great
81%
Boy Meets World
1,423 votes
6
— Fair
81%
Silo
5,933 votes
8
— Great
81%
Food Wars! Shokugeki no Soma
1,534 votes
7
— Good
81%
Impractical Jokers
1,984 votes
6
— Fair
81%
Bob's Burgers
7,577 votes
7
— Good
81%
X-Men: The Animated Series
1,783 votes
7
— Good
81%
Prison Break
23,495 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,720 votes
8
— Great
81%
How I Met Your Mother
42,594 votes
9
— Superb
80%
Wu-Tang: An American Saga
426 votes
8
— Great
80%
Bakuman
500 votes
8
— Great
80%
Mobile Suit Gundam 00
324 votes
7
— Good
80%
One Tree Hill
2,972 votes
6
— Fair
80%
Loki
16,579 votes
8
— Great
80%
Reservation Dogs
1,273 votes
8
— Great
80%
Dragon Ball Super
3,305 votes
9
— Superb
80%
Batman Beyond
1,351 votes
7
— Good
79%
ONE PIECE
4,529 votes
9
— Superb
79%
That '70s Show
8,109 votes
8
— Great
79%
Narcos: Mexico
3,406 votes
8
— Great
79%
InuYasha
1,201 votes
9
— Superb
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch