Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
symian
0
Followers
2
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
237
movies
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
66%
Austin Powers in Goldmember
6,774 votes
5
— Meh
64%
Project Power
6,610 votes
7
— Good
67%
Transporter 2
6,454 votes
6
— Fair
62%
Hail, Caesar!
6,648 votes
5
— Meh
71%
21 Bridges
6,168 votes
8
— Great
76%
Kiss Kiss Bang Bang
5,963 votes
7
— Good
63%
Point Break
6,309 votes
6
— Fair
67%
Rush Hour 3
6,121 votes
6
— Fair
73%
Point Break
5,833 votes
7
— Good
72%
Lethal Weapon 3
5,815 votes
8
— Great
66%
Transporter 3
5,973 votes
6
— Fair
69%
Swordfish
5,843 votes
6
— Fair
67%
Polar
5,848 votes
7
— Good
74%
RocknRolla
5,555 votes
8
— Great
73%
Natural Born Killers
5,568 votes
6
— Fair
71%
Police Academy
5,605 votes
6
— Fair
71%
Beverly Hills Cop II
5,501 votes
7
— Good
66%
The Punisher
5,644 votes
7
— Good
78%
True Romance
5,128 votes
6
— Fair
66%
Johnny English Reborn
5,550 votes
7
— Good
71%
Lethal Weapon 4
5,303 votes
7
— Good
68%
Keanu
5,408 votes
7
— Good
70%
Bad Santa
5,241 votes
7
— Good
68%
The Family
5,035 votes
6
— Fair
72%
Brawl in Cell Block 99
4,817 votes
7
— Good
73%
Hackers
4,711 votes
6
— Fair
71%
Mr. Right
4,723 votes
7
— Good
73%
Layer Cake
4,558 votes
8
— Great
72%
Desperado
4,586 votes
8
— Great
74%
Super Troopers
4,073 votes
8
— Great
67%
Repo Men
4,235 votes
7
— Good
71%
The Naked Gun 2½: The Smell of Fear
3,915 votes
6
— Fair
67%
Marauders
3,906 votes
7
— Good
64%
Lift
4,000 votes
5
— Meh
67%
The Losers
3,819 votes
8
— Great
63%
Beverly Hills Cop III
3,908 votes
6
— Fair
64%
S.W.A.T.
3,782 votes
6
— Fair
69%
Naked Gun 33⅓: The Final Insult
3,581 votes
6
— Fair
67%
From Paris with Love
3,526 votes
7
— Good
71%
The Whole Nine Yards
3,322 votes
9
— Superb
65%
Free Fire
3,455 votes
6
— Fair
45%
Catwoman
4,062 votes
5
— Meh
73%
Heathers
3,145 votes
7
— Good
72%
Payback
3,165 votes
8
— Great
56%
Max Payne
3,576 votes
5
— Meh
67%
Super Troopers 2
3,231 votes
7
— Good
68%
The Jackal
3,097 votes
7
— Good
57%
Drive Angry
3,304 votes
7
— Good
63%
The Hurricane Heist
3,100 votes
7
— Good
62%
Starsky & Hutch
3,104 votes
7
— Good
67%
Vantage Point
2,970 votes
7
— Good
70%
U.S. Marshals
2,832 votes
8
— Great
66%
Police Academy 2: Their First Assignment
2,912 votes
5
— Meh
59%
Big Momma's House
3,050 votes
4
— Poor
72%
Strange Days
2,755 votes
6
— Fair
67%
16 Blocks
2,845 votes
6
— Fair
63%
Miami Vice
2,804 votes
7
— Good
53%
Holmes & Watson
2,932 votes
4
— Poor
66%
Gringo
2,610 votes
7
— Good
65%
Shaft
2,602 votes
7
— Good
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch