Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Taha Burak
13
Followers
11
Following
Istanbul, Turkey
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
315
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
63%
Magic Mike
4,562 votes
2
— Terrible
69%
Shame
4,326 votes
6
— Fair
76%
Coach Carter
4,103 votes
6
— Fair
67%
Ticket to Paradise
4,287 votes
3
— Bad
71%
Margin Call
4,155 votes
3
— Bad
70%
Step Up
4,186 votes
4
— Poor
68%
Challengers
4,245 votes
1
— Weak Sauce :(
60%
Rocky V
4,453 votes
6
— Fair
74%
One Day
3,993 votes
1
— Weak Sauce :(
67%
Nymphomaniac: Vol. I
4,199 votes
1
— Weak Sauce :(
74%
Ip Man 3
3,943 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Green Zone
4,096 votes
3
— Bad
72%
The Courier
3,946 votes
6
— Fair
67%
Stillwater
4,075 votes
3
— Bad
70%
The Ides of March
3,971 votes
1
— Weak Sauce :(
73%
Match Point
3,760 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
The Whole Truth
3,805 votes
3
— Bad
66%
High School Musical 2
3,859 votes
1
— Weak Sauce :(
75%
Garden State
3,553 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Emily the Criminal
3,647 votes
2
— Terrible
69%
Mr. Holmes
3,597 votes
2
— Terrible
78%
Boyz n the Hood
3,339 votes
6
— Fair
61%
Amsterdam
3,759 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
A Bronx Tale
3,298 votes
4
— Poor
77%
Race
3,336 votes
3
— Bad
75%
Green Street Hooligans
3,375 votes
8
— Great
60%
The Silence
3,714 votes
3
— Bad
69%
The Way Back
3,423 votes
3
— Bad
71%
Motherless Brooklyn
3,376 votes
6
— Fair
65%
True Story
3,483 votes
1
— Weak Sauce :(
64%
Magic Mike XXL
3,473 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
Circle
3,517 votes
7
— Good
65%
Nymphomaniac: Vol. II
3,431 votes
1
— Weak Sauce :(
61%
Blacklight
3,545 votes
3
— Bad
56%
Max Payne
3,575 votes
2
— Terrible
65%
High School Musical 3: Senior Year
3,307 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
This Is Where I Leave You
3,188 votes
6
— Fair
74%
25th Hour
3,043 votes
2
— Terrible
63%
Get a Job
3,255 votes
2
— Terrible
70%
The Informer
3,061 votes
6
— Fair
77%
Ray
2,817 votes
7
— Good
71%
TÁR
2,916 votes
3
— Bad
67%
Vantage Point
2,968 votes
7
— Good
71%
Draft Day
2,860 votes
7
— Good
74%
Ruby Sparks
2,784 votes
4
— Poor
68%
The Idea of You
2,824 votes
2
— Terrible
69%
Step Up 2: The Streets
2,776 votes
1
— Weak Sauce :(
80%
The Art of Racing in the Rain
2,543 votes
3
— Bad
68%
The Manchurian Candidate
2,704 votes
1
— Weak Sauce :(
76%
The Death of Superman
2,506 votes
5
— Meh
67%
Climax
2,655 votes
2
— Terrible
68%
A Most Violent Year
2,624 votes
3
— Bad
82%
Dangal
2,199 votes
6
— Fair
73%
The Basketball Diaries
2,318 votes
1
— Weak Sauce :(
62%
What to Expect When You're Expecting
2,488 votes
1
— Weak Sauce :(
69%
Ali
2,293 votes
7
— Good
67%
We Are Your Friends
2,308 votes
3
— Bad
70%
Step Up Revolution
2,227 votes
5
— Meh
68%
Step Up All In
2,251 votes
4
— Poor
65%
Sputnik
2,267 votes
2
— Terrible
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch