trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Trae Blain
VIP
9
0
followers
Dallas, Tx
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2019-12-31T23:00:00Z
2020-12-31T22:59:59Z
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
81%
The Martian
51,634 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Knives Out
32,601 votes
8
— Great
81%
1917
24,752 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Tenet
25,511 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,115 votes
9
— Superb
81%
Ford v Ferrari
18,889 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Jojo Rabbit
18,806 votes
9
— Superb
70%
Jumanji: The Next Level
18,355 votes
7
— Good
78%
The Gentlemen
16,342 votes
8
— Great
59%
Wonder Woman 1984
18,196 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,435 votes
7
— Good
73%
Frozen II
15,020 votes
6
— Fair
70%
Zombieland: Double Tap
14,227 votes
6
— Fair
71%
Extraction
12,746 votes
6
— Fair
71%
The Old Guard
10,632 votes
7
— Good
70%
Angel Has Fallen
10,275 votes
5
— Meh
72%
Midway
6,797 votes
6
— Fair
83%
Hamilton
4,471 votes
9
— Superb
77%
The Peanut Butter Falcon
3,968 votes
8
— Great
66%
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
3,850 votes
7
— Good
57%
Artemis Fowl
3,753 votes
6
— Fair
71%
Motherless Brooklyn
3,328 votes
7
— Good
71%
The Aeronauts
2,629 votes
7
— Good
65%
The Vast of Night
2,636 votes
8
— Great
69%
Lady and the Tramp
2,387 votes
6
— Fair
77%
The Last Full Measure
1,488 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2019-12-31T23:00:00Z2020-12-31T22:59:59Z