trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Unai García
VIP
10
9
followers
Spain
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2018-01-01T00:00:00Z
2018-12-31T23:59:59Z
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Interstellar
72,492 votes
9
— Superb
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,345 votes
8
— Great
77%
La La Land
24,804 votes
8
— Great
68%
Tomb Raider
20,549 votes
7
— Good
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,059 votes
7
— Good
64%
Geostorm
14,024 votes
5
— Meh
78%
Call Me by Your Name
10,308 votes
9
— Superb
72%
Sicario: Day of the Soldado
9,992 votes
6
— Fair
67%
Halloween
8,546 votes
8
— Great
79%
Love, Simon
7,748 votes
8
— Great
68%
Pitch Perfect 3
7,529 votes
7
— Good
61%
The First Purge
6,970 votes
7
— Good
68%
Silent Hill
6,861 votes
9
— Superb
64%
Rough Night
6,608 votes
7
— Good
75%
To All the Boys I've Loved Before
6,473 votes
7
— Good
67%
A Bad Moms Christmas
6,173 votes
7
— Good
73%
[REC]
6,019 votes
7
— Good
72%
The Descent
5,967 votes
8
— Great
65%
The Ritual
5,499 votes
6
— Fair
68%
When We First Met
3,336 votes
6
— Fair
67%
The Endless
3,289 votes
6
— Fair
45%
Slender Man
2,928 votes
4
— Poor
66%
Cargo
2,927 votes
7
— Good
66%
Mine
2,877 votes
8
— Great
66%
[REC]²
2,752 votes
6
— Fair
60%
Amityville: The Awakening
2,481 votes
6
— Fair
43%
The Open House
2,072 votes
5
— Meh
54%
[REC]³ Genesis
1,902 votes
3
— Bad
62%
The Descent: Part 2
1,801 votes
7
— Good
68%
Wild Child
1,762 votes
5
— Meh
51%
Deep Blue Sea 2
1,502 votes
3
— Bad
57%
[REC]⁴ Apocalypse
1,351 votes
5
— Meh
56%
Malevolent
1,173 votes
4
— Poor
61%
Hatchet
903 votes
6
— Fair
59%
Hatchet II
526 votes
4
— Poor
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2018-01-01T00:00:00Z2018-12-31T23:59:59Z