Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
matthew
VIP
4
5
Followers
9
Following
Mount Vernon, New York
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Anime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
205
shows
Anime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
73%
Kyousougiga
89 votes
8
— Great
72%
Sarazanmai
90 votes
10
— Totally Ninja!
71%
BIRDIE WING -Golf Girls' Story-
88 votes
2
— Terrible
69%
Bubblegum Crisis
89 votes
8
— Great
67%
The aquatope on white sand
90 votes
8
— Great
77%
The Heike Story
79 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Polar Bear Cafe
77 votes
8
— Great
70%
SSSS.DYNAZENON
84 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Deaimon: Recipe for Happiness
83 votes
8
— Great
70%
OVERTAKE!
81 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Cyber City Oedo 808
77 votes
8
— Great
78%
Mobile Suit Gundam Thunderbolt
71 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hozuki's Coolheadedness
74 votes
8
— Great
73%
Magical DoReMi
74 votes
8
— Great
59%
BUCCHIGIRI?!
89 votes
8
— Great
73%
Kemonozume
73 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Dance Dance Danseur
71 votes
8
— Great
62%
Otherside Picnic
83 votes
7
— Good
70%
Today's Menu for the Emiya Family
72 votes
8
— Great
67%
Comic Girls
75 votes
8
— Great
72%
Patlabor: The Mobile Police
70 votes
10
— Totally Ninja!
67%
BARTENDER Glass of God
75 votes
6
— Fair
67%
Heaven's Design Team
70 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Ronja the Robber's Daughter
72 votes
8
— Great
60%
Ishura
76 votes
6
— Fair
69%
Train to the End of the World
66 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Pui Pui Molcar
55 votes
8
— Great
69%
Yokohama Kaidashi Kikou
60 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hakumei and Mikochi
56 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Kaina of the Great Snow Sea
63 votes
8
— Great
71%
Saint☆Young Men
52 votes
8
— Great
64%
Salaryman's Club
58 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Synduality Noir
65 votes
4
— Poor
58%
16bit Sensation: Another Layer
57 votes
6
— Fair
71%
Giant Robo: The Day the Earth Stood Still
45 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Concrete Revolutio
51 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Rilakkuma's Theme Park Adventure
46 votes
4
— Poor
70%
Digimon Ghost Game
43 votes
6
— Fair
61%
Astro Note
51 votes
4
— Poor
56%
Angel Cop
54 votes
4
— Poor
63%
Slow Loop
47 votes
8
— Great
56%
Magical Destroyers
54 votes
8
— Great
75%
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its Master
37 votes
10
— Totally Ninja!
57%
The Fire Hunter
52 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Brave Bang Bravern!
39 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Alien Nine
44 votes
8
— Great
62%
Planet With
42 votes
8
— Great
55%
AYAKA
48 votes
4
— Poor
53%
The Gene of AI
50 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Oblivion Battery
35 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Ippon Again!
39 votes
8
— Great
54%
Giant Beasts of ARS
47 votes
6
— Fair
70%
Tonari no Yokai-san
31 votes
8
— Great
58%
Pokémon: Paldean Winds
41 votes
8
— Great
71%
POKÉTOON
27 votes
8
— Great
64%
I, Tsushima
31 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Ms. Koizumi Loves Ramen Noodles
32 votes
6
— Fair
67%
Zipang
26 votes
6
— Fair
69%
Moonlight Mile
23 votes
2
— Terrible
71%
Nights With a Cat
21 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch