Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
jen
VIP
1
Follower
0
Following
Nebraska
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
60
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Mr. Robot
27,418 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,450 votes
8
— Great
76%
The Flash
24,505 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,488 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,398 votes
8
— Great
87%
Death Note
16,380 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,895 votes
8
— Great
78%
True Blood
15,818 votes
8
— Great
78%
The Vampire Diaries
15,751 votes
8
— Great
76%
Once Upon a Time
15,013 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,379 votes
8
— Great
70%
13 Reasons Why
14,381 votes
8
— Great
80%
Teen Wolf
9,987 votes
8
— Great
74%
Star Trek: Discovery
8,770 votes
8
— Great
79%
Legion
7,078 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,313 votes
8
— Great
77%
The Sandman
6,214 votes
8
— Great
78%
The Orville
6,011 votes
8
— Great
73%
Titans
5,817 votes
8
— Great
83%
My Hero Academia
5,235 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,946 votes
8
— Great
75%
Shadow and Bone
4,976 votes
8
— Great
76%
Sword Art Online
4,814 votes
8
— Great
71%
Shadowhunters
4,394 votes
8
— Great
83%
Fullmetal Alchemist
3,931 votes
8
— Great
80%
Law & Order: Special Victims Unit
3,937 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,977 votes
8
— Great
82%
Bleach
3,731 votes
8
— Great
71%
The Gifted
3,091 votes
8
— Great
77%
A Discovery of Witches
2,746 votes
8
— Great
80%
Fairy Tail
2,544 votes
8
— Great
72%
Ragnarok
2,429 votes
8
— Great
80%
Assassination Classroom
2,256 votes
8
— Great
70%
The Secret Circle
2,283 votes
8
— Great
74%
Another
2,200 votes
8
— Great
75%
Ginny & Georgia
2,074 votes
8
— Great
76%
Blue Exorcist
1,886 votes
8
— Great
79%
Noragami
1,771 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,761 votes
8
— Great
74%
Witches of East End
1,585 votes
8
— Great
66%
90210
1,605 votes
8
— Great
72%
Bitten
1,459 votes
8
— Great
69%
Krypton
1,483 votes
8
— Great
79%
FLCL
1,326 votes
8
— Great
73%
Raising Dion
1,175 votes
8
— Great
71%
Midnight, Texas
1,090 votes
8
— Great
65%
The Irregulars
975 votes
8
— Great
79%
Little Witch Academia
757 votes
8
— Great
74%
The Bastard Son & the Devil Himself
666 votes
8
— Great
69%
KEVIN CAN F**K HIMSELF
645 votes
8
— Great
76%
Sweet Magnolias
549 votes
8
— Great
74%
No. 6
404 votes
8
— Great
78%
Snow White with the Red Hair
383 votes
8
— Great
69%
American Born Chinese
406 votes
8
— Great
81%
The Traitors
317 votes
8
— Great
64%
Blood-C
324 votes
8
— Great
72%
Pandora Hearts
178 votes
8
— Great
67%
07-Ghost
148 votes
8
— Great
75%
Kekkaishi
95 votes
8
— Great
63%
Nabari no Ou
70 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch