Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Zafer Tutuncu
0
Followers
0
Following
Istanbul, Istanbul
28
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
130
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
75%
Fear and Loathing in Las Vegas
6,550 votes
7
— Good
76%
Galaxy Quest
5,985 votes
7
— Good
69%
The Girl Next Door
6,275 votes
8
— Great
68%
White Chicks
6,246 votes
7
— Good
67%
Happy Death Day 2U
6,282 votes
8
— Great
59%
You Don't Mess with the Zohan
6,519 votes
7
— Good
66%
Renfield
5,989 votes
7
— Good
59%
Scary Movie 2
6,291 votes
7
— Good
67%
Guns Akimbo
5,876 votes
8
— Great
79%
Wild Tales
5,240 votes
9
— Superb
60%
Jennifer's Body
5,891 votes
7
— Good
76%
Stranger Than Fiction
5,235 votes
8
— Great
65%
The Kissing Booth
5,045 votes
8
— Great
65%
Anger Management
5,009 votes
7
— Good
75%
Cool Runnings
4,336 votes
7
— Good
65%
Evolution
4,296 votes
6
— Fair
67%
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
4,237 votes
7
— Good
69%
Attack the Block
4,136 votes
6
— Fair
70%
Death Becomes Her
3,859 votes
7
— Good
68%
Shoot 'Em Up
3,701 votes
7
— Good
70%
Filth
3,402 votes
7
— Good
71%
Weird Science
3,066 votes
7
— Good
68%
Tango & Cash
2,870 votes
8
— Great
73%
Matchstick Men
2,768 votes
9
— Superb
71%
The 'Burbs
2,763 votes
7
— Good
67%
Totally Killer
2,751 votes
7
— Good
74%
The Guard
2,571 votes
7
— Good
80%
The Kid
2,241 votes
9
— Superb
65%
Ali G Indahouse
2,455 votes
7
— Good
69%
They Cloned Tyrone
2,254 votes
7
— Good
63%
The Kissing Booth 2
2,259 votes
9
— Superb
76%
Delicatessen
1,885 votes
8
— Great
66%
Stretch
1,633 votes
7
— Good
70%
Toc Toc
1,489 votes
7
— Good
66%
Encino Man
1,405 votes
6
— Fair
57%
Sextuplets
1,004 votes
8
— Great
61%
Hatchet
935 votes
6
— Fair
56%
Stuck on You
910 votes
7
— Good
66%
The Man with Two Brains
634 votes
8
— Great
68%
Sick of Myself
447 votes
7
— Good
85%
The Chaos Class
216 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Recep İvedik
263 votes
6
— Fair
51%
Recep Ivedik 2
217 votes
7
— Good
82%
Tosun Pasha
148 votes
9
— Superb
79%
The Foster Brothers
149 votes
8
— Great
49%
Recep Ivedik 3
203 votes
6
— Fair
78%
The King of the Street Cleaners
134 votes
9
— Superb
60%
Kolpaçino
143 votes
8
— Great
79%
The Broken Landlord
98 votes
10
— Totally Ninja!
45%
Celal and Ceren
140 votes
6
— Fair
53%
Kolpaçino: Bomba
98 votes
7
— Good
57%
Dance with the Jackals
91 votes
6
— Fair
53%
Recep Ivedik 7
95 votes
5
— Meh
44%
Kutsal Damacana
111 votes
7
— Good
74%
Arabesque
63 votes
9
— Superb
75%
The Honest One
54 votes
9
— Superb
49%
Vendors' Meeting
70 votes
6
— Fair
68%
Şark Bülbülü
47 votes
9
— Superb
47%
Baba Parası
64 votes
6
— Fair
52%
Dance with the Jackals 2
57 votes
5
— Meh
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch