Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
2H2D
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
380
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
80%
Logan
62,170 votes
7
— Good
77%
Arrival
57,838 votes
7
— Good
75%
Wonder Woman
57,254 votes
7
— Good
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,506 votes
7
— Good
79%
Mad Max: Fury Road
47,899 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,083 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,993 votes
7
— Good
74%
Ant-Man
45,224 votes
7
— Good
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,040 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
41,141 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,981 votes
7
— Good
72%
Thor
40,072 votes
7
— Good
82%
Inglourious Basterds
37,958 votes
7
— Good
76%
Ready Player One
37,271 votes
7
— Good
69%
Thor: The Dark World
36,415 votes
7
— Good
71%
Captain Marvel
35,918 votes
7
— Good
70%
Venom
34,422 votes
7
— Good
75%
Now You See Me
34,143 votes
7
— Good
78%
Despicable Me
33,390 votes
7
— Good
78%
X-Men: Days of Future Past
32,236 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,023 votes
7
— Good
77%
Home Alone
31,229 votes
7
— Good
70%
Man of Steel
31,020 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,608 votes
7
— Good
85%
The Silence of the Lambs
29,463 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,709 votes
7
— Good
77%
The Hateful Eight
28,548 votes
7
— Good
81%
Kill Bill: Vol. 1
28,488 votes
7
— Good
73%
Cars
27,330 votes
7
— Good
81%
Catch Me If You Can
27,011 votes
7
— Good
72%
Pacific Rim
26,203 votes
7
— Good
85%
Terminator 2: Judgment Day
26,057 votes
7
— Good
67%
Alien: Covenant
25,583 votes
7
— Good
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
25,474 votes
7
— Good
77%
Skyfall
24,640 votes
7
— Good
74%
War for the Planet of the Apes
24,622 votes
7
— Good
77%
Men in Black
24,586 votes
7
— Good
76%
Sherlock Holmes
24,585 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,214 votes
7
— Good
77%
Incredibles 2
23,823 votes
7
— Good
77%
Star Trek Into Darkness
23,619 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,603 votes
7
— Good
80%
Star Trek
23,547 votes
7
— Good
80%
The Terminator
23,453 votes
7
— Good
74%
Pirates of the Caribbean: At World's End
23,187 votes
7
— Good
71%
The Matrix Revolutions
22,919 votes
7
— Good
68%
Ted
22,761 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,717 votes
7
— Good
73%
The Nice Guys
22,651 votes
7
— Good
72%
Oblivion
22,047 votes
7
— Good
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,992 votes
7
— Good
71%
Transformers
21,957 votes
7
— Good
69%
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21,952 votes
7
— Good
76%
Kick-Ass
21,864 votes
7
— Good
81%
The Sixth Sense
21,840 votes
7
— Good
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,825 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,788 votes
7
— Good
76%
The Equalizer
21,733 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,256 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
21,219 votes
7
— Good
1
2
3
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch