trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
David Ospina
0
followers
Bogotá, Colombia
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
22
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
100%
Mesa de Tareas
2 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Shawshank Redemption
42,438 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
74,557 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,332 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spirited Away
23,846 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Inception
71,559 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
33,866 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Coco
31,534 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Memento
25,783 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Hidden Figures
23,145 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,070 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
42,003 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Father
5,874 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,752 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21,459 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
51,071 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Perfect Strangers
2,466 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
40,973 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Accountant
30,873 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
48,281 votes
10
— Totally Ninja!
77%
The Revenant
33,813 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Big Short
20,030 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup