trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
David Ospina
0
followers
Bogotá, Colombia
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
73
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
85%
Interstellar
72,241 votes
9
— Superb
80%
Logan
60,611 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,982 votes
9
— Superb
77%
Arrival
56,486 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
48,695 votes
9
— Superb
84%
Django Unchained
44,497 votes
9
— Superb
86%
Pulp Fiction
43,358 votes
9
— Superb
80%
Inside Out
43,303 votes
9
— Superb
84%
WALL·E
40,499 votes
9
— Superb
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,068 votes
9
— Superb
82%
Inglourious Basterds
36,816 votes
9
— Superb
85%
Se7en
34,272 votes
9
— Superb
80%
Gone Girl
32,639 votes
9
— Superb
80%
Knives Out
32,578 votes
9
— Superb
70%
Venom
33,737 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,148 votes
9
— Superb
66%
Justice League
31,589 votes
9
— Superb
74%
It
29,065 votes
9
— Superb
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,941 votes
9
— Superb
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,415 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,709 votes
9
— Superb
84%
Whiplash
24,692 votes
9
— Superb
72%
Tenet
25,486 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,526 votes
9
— Superb
82%
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
21,468 votes
9
— Superb
73%
The Shape of Water
22,331 votes
9
— Superb
85%
The Intouchables
19,670 votes
9
— Superb
69%
Life
21,850 votes
9
— Superb
79%
Jojo Rabbit
18,788 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,780 votes
9
— Superb
77%
Life of Pi
17,543 votes
9
— Superb
75%
The Lego Batman Movie
17,628 votes
9
— Superb
75%
Deepwater Horizon
17,432 votes
9
— Superb
70%
Glass
17,888 votes
9
— Superb
77%
Zack Snyder's Justice League
16,925 votes
9
— Superb
87%
Your Name.
14,913 votes
9
— Superb
77%
The Butterfly Effect
15,329 votes
9
— Superb
78%
The Theory of Everything
14,914 votes
9
— Superb
79%
Taxi Driver
14,581 votes
9
— Superb
80%
About Time
14,477 votes
9
— Superb
70%
Us
15,375 votes
9
— Superb
71%
Chappie
15,011 votes
9
— Superb
75%
Megamind
13,402 votes
9
— Superb
84%
The Pianist
12,544 votes
9
— Superb
80%
The King's Speech
12,802 votes
9
— Superb
86%
Life Is Beautiful
11,060 votes
9
— Superb
81%
Wonder
10,980 votes
9
— Superb
77%
Patriots Day
10,507 votes
9
— Superb
76%
Collateral Beauty
10,039 votes
9
— Superb
80%
A Dog's Purpose
9,530 votes
9
— Superb
68%
The Lobster
10,223 votes
9
— Superb
78%
Marriage Story
9,172 votes
9
— Superb
69%
Greenland
9,636 votes
9
— Superb
73%
Killers of the Flower Moon
8,235 votes
9
— Superb
78%
A Man Called Otto
7,639 votes
9
— Superb
77%
Seven Pounds
7,074 votes
9
— Superb
80%
The Invisible Guest
6,114 votes
9
— Superb
73%
The Danish Girl
6,412 votes
9
— Superb
81%
CODA
5,569 votes
9
— Superb
77%
King Richard
5,229 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup