trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
James
0
followers
London, UK
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
79%
The Walking Dead
65,911 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,591 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
85%
House
30,025 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,768 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Modern Family
25,396 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,096 votes
10
— Nine Nine!
84%
Community
20,313 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Futurama
19,639 votes
10
— Totally Ninja!
84%
South Park
19,271 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,495 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Scrubs
13,404 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Archer
11,485 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Californication
11,272 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Misfits
8,076 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bob's Burgers
7,358 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Top Gear
7,238 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Ray Donovan
5,642 votes
10
— Totally Ninja!
80%
After Life
4,681 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Last Man on Earth
4,469 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Inbetweeners
3,303 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
3,279 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Workaholics
2,969 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Black Books
2,909 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Happy Endings
2,704 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Eastbound & Down
2,443 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Goldbergs
2,266 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Regular Show
2,248 votes
10
— Totally Ninja!
62%
The Cleveland Show
1,856 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Franklin & Bash
1,079 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Outsourced
962 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Trophy Wife
567 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Increasingly Poor Decisions of Todd Margaret
462 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ground Floor
431 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Betas
361 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Moaning of Life
307 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Mike Tyson Mysteries
299 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Camp
149 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Unsupervised
129 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Mongrels
100 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Good Vibes
47 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup