trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
4lbrt
0
followers
Mexico City, Mexico City
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
70%
Venom
33,716 votes
7
— Good
73%
Ant-Man and the Wasp
30,038 votes
8
— Great
85%
The Intouchables
19,658 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Green Book
19,086 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Nightcrawler
18,722 votes
8
— Great
72%
Bumblebee
15,669 votes
8
— Great
76%
BlacKkKlansman
13,882 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Huntsman: Winter's War
11,479 votes
6
— Fair
73%
The Mule
9,085 votes
8
— Great
74%
Fences
7,425 votes
7
— Good
74%
Okja
6,464 votes
8
— Great
66%
Ouija: Origin of Evil
6,115 votes
5
— Meh
82%
The Handmaiden
6,043 votes
8
— Great
70%
Raw
4,131 votes
6
— Fair
68%
Elle
2,966 votes
8
— Great
68%
Youth
2,890 votes
6
— Fair
71%
Serial (Bad) Weddings
2,400 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Amour
1,765 votes
8
— Great
80%
The Chorus
1,663 votes
9
— Superb
73%
The Bélier Family
1,551 votes
9
— Superb
75%
Mustang
1,287 votes
8
— Great
69%
Two Days, One Night
1,159 votes
7
— Good
66%
Miles Ahead
542 votes
6
— Fair
75%
Frantz
519 votes
7
— Good
60%
The Breaker Upperers
446 votes
4
— Poor
78%
I Dream in Another Language
140 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup