trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Αρτέμιδα
168
followers
Earth
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
26
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
92%
The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
1,911 votes
9
— Superb
90%
The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
2,035 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,579 votes
9
— Superb
84%
Doctor Who: The Day of the Doctor
1,160 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
55,983 votes
9
— Superb
82%
Hachi: A Dog's Tale
7,013 votes
9
— Superb
80%
A Clockwork Orange
15,055 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
36,673 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,454 votes
9
— Superb
78%
The Man from Earth
5,664 votes
9
— Superb
78%
The Theory of Everything
14,914 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
34,795 votes
9
— Superb
78%
The Exorcist
10,454 votes
9
— Superb
78%
E.T. the Extra-Terrestrial
15,690 votes
9
— Superb
77%
Confessions
1,343 votes
9
— Superb
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,283 votes
9
— Superb
75%
Predestination
14,187 votes
9
— Superb
74%
Bicentennial Man
4,596 votes
9
— Superb
74%
Cirque du Soleil: Worlds Away
347 votes
9
— Superb
73%
An American Crime
935 votes
9
— Superb
73%
Soma
10 votes
9
— Superb
72%
Hard Candy
4,064 votes
9
— Superb
71%
Far Cry 5
17 votes
9
— Superb
71%
Basic Instinct
5,246 votes
9
— Superb
68%
Liar Game: Reborn
53 votes
9
— Superb
63%
The Rite
2,784 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup