trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
992dean12
28
followers
Slovakia
31
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
38
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Modern Family
25,299 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
22,685 votes
8
— Great
78%
Squid Game
19,677 votes
8
— Great
79%
American Horror Story
19,206 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,244 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,343 votes
8
— Great
79%
Wednesday
11,194 votes
8
— Great
73%
Hawkeye
8,110 votes
8
— Great
82%
The Night Of
5,875 votes
8
— Great
75%
Young Sheldon
5,859 votes
8
— Great
78%
Alice in Borderland
5,492 votes
8
— Great
81%
Silo
5,275 votes
8
— Great
83%
What We Do in the Shadows
4,691 votes
8
— Great
73%
Halo
4,540 votes
8
— Great
75%
Devs
3,146 votes
8
— Great
81%
Slow Horses
2,927 votes
8
— Great
79%
New Amsterdam
2,362 votes
8
— Great
80%
Our Flag Means Death
1,947 votes
8
— Great
78%
Tokyo Vice
1,784 votes
8
— Great
75%
ALF
1,775 votes
8
— Great
66%
Man Vs Bee
1,760 votes
8
— Great
71%
Stargirl
1,671 votes
8
— Great
68%
Miracle Workers
1,261 votes
8
— Great
71%
Griselda
1,098 votes
8
— Great
74%
The Brothers Sun
870 votes
8
— Great
71%
WeCrashed
826 votes
8
— Great
81%
DuckTales
824 votes
8
— Great
65%
Love is Blind
781 votes
8
— Great
77%
RIPLEY
727 votes
8
— Great
72%
Sugar
695 votes
8
— Great
75%
Beforeigners
623 votes
8
— Great
81%
Pachinko
568 votes
8
— Great
72%
Love Life
547 votes
8
— Great
75%
Home for Christmas
479 votes
8
— Great
76%
Blue Period
364 votes
8
— Great
70%
A Christmas Carol
311 votes
8
— Great
69%
Welcome to Chippendales
283 votes
8
— Great
70%
The Playbook
66 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup