trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Anto939
0
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
576
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
82%
Deadpool
108,796 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Guardians of the Galaxy
96,574 votes
8
— Great
88%
The Dark Knight
74,860 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Avengers
65,474 votes
9
— Superb
78%
Doctor Strange
65,945 votes
8
— Great
87%
The Matrix
61,645 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,775 votes
8
— Great
78%
Avatar
60,114 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Infinity War
56,199 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,318 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
56,691 votes
8
— Great
79%
Captain America: Civil War
56,002 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
53,085 votes
8
— Great
75%
Wonder Woman
56,540 votes
9
— Superb
81%
Iron Man
54,018 votes
8
— Great
65%
Suicide Squad
58,895 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,756 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Avengers: Endgame
48,922 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,844 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Moana
49,016 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,022 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
45,832 votes
8
— Great
81%
Joker
46,978 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,871 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,237 votes
10
— Totally Ninja!
82%
The Dark Knight Rises
46,247 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,261 votes
8
— Great
75%
Avengers: Age of Ultron
47,140 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
46,402 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,289 votes
8
— Great
84%
Star Wars
41,907 votes
8
— Great
74%
Ant-Man
44,550 votes
8
— Great
81%
Batman Begins
42,158 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Get Out
41,155 votes
9
— Superb
79%
Deadpool 2
40,619 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Captain America: The First Avenger
41,143 votes
8
— Great
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,277 votes
8
— Great
73%
Iron Man 3
40,291 votes
9
— Superb
73%
Iron Man 2
40,393 votes
8
— Great
86%
The Empire Strikes Back
37,029 votes
9
— Superb
84%
The Lion King
37,445 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,224 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
39,431 votes
8
— Great
85%
Se7en
34,441 votes
8
— Great
71%
X-Men: Apocalypse
37,070 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Return of the Jedi
33,297 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
35,866 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,333 votes
8
— Great
84%
Coco
31,666 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,282 votes
9
— Superb
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,170 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Venom
33,834 votes
9
— Superb
81%
Spider-Man: No Way Home
31,233 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
31,543 votes
9
— Superb
82%
V for Vendetta
30,251 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,723 votes
10
— Totally Ninja!
83%
The Prestige
29,320 votes
8
— Great
72%
Aquaman
31,592 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
31,828 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,672 votes
8
— Great
1
2
3
8
9
10
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup