trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Kimberly
0
followers
Texas
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
40
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,167 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Big Bang Theory
61,014 votes
8
— Great
89%
Sherlock
47,155 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Friends
41,370 votes
10
— Totally Ninja!
81%
How I Met Your Mother
41,478 votes
10
— Legen - wait for it - dary!
83%
Supernatural
24,915 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Brooklyn Nine-Nine
23,984 votes
10
— Nine Nine!
84%
Community
20,255 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,072 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,675 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Vampire Diaries
15,456 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Once Upon a Time
14,870 votes
7
— Good
79%
Grimm
10,354 votes
7
— Good
82%
The Legend of Korra
9,373 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,104 votes
9
— Superb
73%
Hawkeye
8,111 votes
8
— Great
69%
Glee
8,292 votes
7
— Good
83%
Gilmore Girls
6,607 votes
8
— Great
83%
Psych
6,537 votes
10
— Totally Ninja!
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,810 votes
7
— Good
64%
Ms. Marvel
5,075 votes
9
— Superb
71%
Girls
3,717 votes
7
— Good
87%
Anne with an E
3,101 votes
9
— Superb
67%
Alcatraz
3,492 votes
6
— Fair
86%
Heartstopper
2,933 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Covert Affairs
2,507 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Young Justice
2,368 votes
9
— Superb
72%
Everything Sucks!
1,579 votes
9
— Superb
84%
Yuri!!! on Ice
1,159 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Selfie
1,140 votes
8
— Great
79%
My Love from Another Star
832 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Guild
734 votes
9
— Superb
74%
Cinderella and Four Knights
477 votes
8
— Great
76%
Common Law
433 votes
8
— Great
74%
The Baby-Sitters Club
302 votes
9
— Superb
72%
Love Stage!!
249 votes
8
— Great
77%
Junjou Romantica
204 votes
9
— Superb
68%
Kiss Him, Not Me
220 votes
6
— Fair
71%
Hitorijime My Hero
133 votes
7
— Good
50%
Breaking Bobby Bones
7 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup