trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
ACBlackJ0ck
0
followers
Abertawe, Cymru
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
110
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
88%
Cowboy Bebop
6,793 votes
10
— Totally Ninja!
88%
Steins;Gate
4,185 votes
9
— Superb
87%
Death Note
15,857 votes
9
— Superb
85%
Your lie in April
2,135 votes
8
— Great
85%
Jujutsu Kaisen
3,976 votes
8
— Great
84%
Violet Evergarden
2,148 votes
8
— Great
84%
SPY x FAMILY
2,338 votes
8
— Great
84%
The Tatami Galaxy
395 votes
6
— Fair
84%
Neon Genesis Evangelion
4,929 votes
9
— Superb
83%
Clannad
1,076 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Bocchi the Rock!
485 votes
8
— Great
83%
Puella Magi Madoka Magica
1,543 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,062 votes
8
— Great
82%
Laid-Back Camp
324 votes
9
— Superb
82%
Anohana: The Flower We Saw That Day
1,625 votes
7
— Good
81%
Reply 1997
333 votes
3
— Bad
80%
My Dress-Up Darling
1,002 votes
8
— Great
80%
Serial Experiments Lain
1,134 votes
8
— Great
80%
Toradora!
1,904 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Shirobako
238 votes
8
— Great
79%
Kill la Kill
2,132 votes
9
— Superb
79%
Eureka Seven
438 votes
4
— Poor
79%
Alice in Borderland
5,534 votes
7
— Good
78%
Monthly Girls' Nozaki-kun
636 votes
9
— Superb
78%
No Game No Life
2,373 votes
9
— Superb
78%
Space Dandy
507 votes
10
— Totally Ninja!
78%
When They Cry - Higurashi
531 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Squid Game
19,848 votes
8
— Great
78%
Gankutsuou
197 votes
8
— Great
78%
Penguindrum
198 votes
9
— Superb
77%
Panty & Stocking with Garterbelt
352 votes
7
— Good
77%
Beastars
1,197 votes
6
— Fair
77%
Team Fortress 2: Meet The Team
27 votes
9
— Superb
77%
All of Us Are Dead
3,144 votes
8
— Great
76%
Wotakoi: Love is Hard for Otaku
554 votes
7
— Good
76%
Call of the Night
350 votes
7
— Good
75%
Eden of the East
503 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Nisekoi
524 votes
4
— Poor
74%
One Week Friends
195 votes
7
— Good
74%
Another
2,146 votes
5
— Meh
74%
Prison School
1,021 votes
9
— Superb
74%
Gunsmith Cats
98 votes
8
— Great
73%
Let's Eat
61 votes
4
— Poor
73%
Beyond the Boundary
669 votes
6
— Fair
73%
Ga-Rei-Zero
142 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Love Live!
200 votes
8
— Great
72%
Cyber City Oedo 808
73 votes
5
— Meh
72%
School-Live!
284 votes
8
— Great
72%
Cross Ange: Rondo of Angel and Dragon
171 votes
6
— Fair
72%
Guilty Crown
839 votes
5
— Meh
72%
Dead Set
1,135 votes
6
— Fair
72%
Kakegurui
126 votes
5
— Meh
72%
Tamako Market
261 votes
6
— Fair
72%
Joshiraku
65 votes
5
— Meh
71%
High School of the Dead
2,071 votes
3
— Bad
71%
SHIMONETA: A Boring World Where the Concept of 'Dirty Jokes' Doesn’t Exist
477 votes
10
— Totally Ninja!
71%
WATAMOTE
483 votes
6
— Fair
71%
Himouto! Umaru-chan
354 votes
2
— Terrible
71%
Inu X Boku Secret Service
234 votes
8
— Great
71%
Love Lab
96 votes
4
— Poor
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup