trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Jacob
0
followers
Spain
32
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
28
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
89%
Game of Thrones
131,302 votes
10
— Totally Ninja!
92%
Breaking Bad
97,443 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Walking Dead
65,846 votes
9
— Superb
86%
The Office
27,440 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Mr. Robot
26,719 votes
9
— Superb
84%
House of Cards
24,247 votes
9
— Superb
86%
Fringe
23,413 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
22,482 votes
10
— This is the Way.
84%
South Park
19,232 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parks and Recreation
17,472 votes
9
— Superb
86%
Peaky Blinders
16,276 votes
10
— Totally Ninja!
91%
The Sopranos
15,210 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Fargo
15,415 votes
10
— Totally Ninja!
77%
New Girl
15,476 votes
9
— Superb
85%
Archer
11,476 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Spartacus
11,410 votes
10
— Totally Ninja!
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,458 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Boardwalk Empire
9,110 votes
9
— Superb
83%
The Americans
8,940 votes
8
— Great
81%
Barry
6,103 votes
9
— Superb
82%
Hell on Wheels
3,812 votes
9
— Superb
71%
Girls
3,717 votes
8
— Great
75%
Wilfred
2,684 votes
9
— Superb
80%
You're the Worst
2,259 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Reservation Dogs
1,185 votes
9
— Superb
77%
Mozart in the Jungle
1,098 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Magic City
569 votes
7
— Good
68%
That Dirty Black Bag
229 votes
8
— Great
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup