Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
DoctorDroog
0
Followers
0
Following
KCMO
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,388
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
22
23
24
88%
Stand Up Solutions
5 votes
7
— Good
87%
No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad
299 votes
7
— Good
86%
Joe Pera Talks You to Sleep
33 votes
7
— Good
86%
When I Get Home
14 votes
7
— Good
86%
Forrest Gump
45,492 votes
7
— Good
84%
Lemonade
413 votes
7
— Good
84%
BEYONCÉ
37 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,918 votes
7
— Good
84%
Léon: The Professional
25,436 votes
7
— Good
84%
The World of 'The Dark Crystal'
17 votes
7
— Good
84%
The Usual Suspects
19,151 votes
7
— Good
84%
You Don't Know Bo
28 votes
7
— Good
84%
It's a Wonderful Life
7,458 votes
7
— Good
83%
Senna
2,854 votes
7
— Good
83%
Bones Brigade: An Autobiography
116 votes
7
— Good
83%
Klaus
7,828 votes
7
— Good
83%
Memento
26,676 votes
7
— Good
83%
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion
2,843 votes
7
— Good
83%
Street Gang: How We Got to Sesame Street
116 votes
7
— Good
83%
National Anthem
3 votes
7
— Good
83%
Hacksaw Ridge
31,269 votes
7
— Good
83%
Relaxing Old Footage With Joe Pera
22 votes
7
— Good
83%
The Beaches of Agnès
109 votes
7
— Good
83%
Hidden Figures
23,583 votes
7
— Good
82%
Guardians of the Galaxy
98,818 votes
7
— Good
82%
Die Hard
27,890 votes
7
— Good
82%
One More Time with Feeling
178 votes
7
— Good
82%
SHOP: A Pop Opera
40 votes
7
— Good
82%
Snatch
18,518 votes
7
— Good
82%
Dead Poets Society
12,914 votes
7
— Good
82%
Linda Ronstadt: The Sound of My Voice
138 votes
7
— Good
82%
Indiana Jones and the Last Crusade
20,747 votes
7
— Good
82%
Reservoir Dogs
20,933 votes
7
— Good
82%
Sea Wall
29 votes
7
— Good
82%
Braveheart
19,121 votes
7
— Good
82%
V for Vendetta
30,884 votes
7
— Good
82%
Bad 25
106 votes
7
— Good
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
36,127 votes
7
— Good
82%
How to Train Your Dragon
29,585 votes
7
— Good
82%
The Dark Knight Rises
47,502 votes
7
— Good
82%
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
11,210 votes
7
— Good
81%
Heat
13,959 votes
7
— Good
81%
Ford v Ferrari
19,558 votes
7
— Good
81%
Searching for Sugar Man
2,013 votes
7
— Good
81%
David Byrne's American Utopia
270 votes
7
— Good
81%
Apollo 11
2,402 votes
7
— Good
81%
A Beautiful Mind
18,499 votes
7
— Good
81%
Louis C.K.: Oh My God
809 votes
7
— Good
81%
Gran Torino
16,297 votes
7
— Good
81%
Song of the Sea
3,111 votes
7
— Good
81%
The Rescue
1,176 votes
7
— Good
81%
Mitch Hedberg: Mitch All Together
30 votes
7
— Good
81%
1917
25,531 votes
7
— Good
81%
Warrior
8,919 votes
7
— Good
81%
Curmudgeons
39 votes
7
— Good
81%
Serenity
11,798 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
32,397 votes
7
— Good
81%
The Martian
53,103 votes
7
— Good
81%
No Direction Home: Bob Dylan
167 votes
7
— Good
81%
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
3,398 votes
7
— Good
1
2
3
22
23
24
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch