trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
IHateBadMovies.com
VIP
8
74
followers
Grand Island, New York
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
429
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
87%
The Godfather: Part II
18,030 votes
7
— Good
84%
Star Wars
41,978 votes
7
— Good
83%
High and Low
895 votes
7
— Good
83%
Oldboy
13,508 votes
7
— Good
83%
Linda Ronstadt: The Sound of My Voice
129 votes
7
— Good
82%
Amélie
14,664 votes
7
— Good
81%
The Fifth Element
23,767 votes
7
— Good
81%
Requiem for a Dream
14,866 votes
7
— Good
81%
Joker
47,065 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,295 votes
7
— Good
81%
The Imitation Game
30,729 votes
7
— Good
80%
The Grand Budapest Hotel
24,632 votes
7
— Good
80%
Bright Lights: Starring Carrie Fisher and Debbie Reynolds
289 votes
7
— Good
80%
That Guy Dick Miller
40 votes
7
— Good
80%
Dallas Buyers Club
13,166 votes
7
— Good
80%
A Brighter Summer Day
351 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
49,077 votes
7
— Good
79%
Gordon Lightfoot: If You Could Read My Mind
32 votes
7
— Good
79%
Wild Tales
5,134 votes
7
— Good
79%
Ocean's Eleven
21,484 votes
7
— Good
79%
Edge of Tomorrow
39,215 votes
7
— Good
79%
Sidewalls
416 votes
7
— Good
79%
Mr. Blue Sky: The Story of Jeff Lynne & ELO
60 votes
7
— Good
79%
Cast Away
15,119 votes
7
— Good
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,344 votes
7
— Good
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,376 votes
7
— Good
78%
Almost Famous
5,652 votes
7
— Good
78%
Scott Pilgrim vs. the World
19,504 votes
7
— Good
78%
The Straight Story
1,469 votes
7
— Good
78%
I Am Big Bird: The Caroll Spinney Story
88 votes
7
— Good
77%
Interstate 60
842 votes
7
— Good
77%
Adam's Apples
1,071 votes
7
— Good
77%
Secrets & Lies
569 votes
7
— Good
77%
Life of Pi
17,627 votes
7
— Good
77%
Bagdad Cafe
275 votes
7
— Good
77%
The Wild Pear Tree
396 votes
7
— Good
76%
The Artist
4,108 votes
7
— Good
76%
Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain
513 votes
7
— Good
76%
tick, tick... BOOM!
3,396 votes
7
— Good
76%
This Is Spinal Tap
2,921 votes
7
— Good
76%
Notorious
1,638 votes
7
— Good
76%
The Insider
2,432 votes
7
— Good
76%
Imagine Me & You
1,153 votes
7
— Good
76%
Darkest Hour
9,994 votes
7
— Good
76%
Sincerely Louis C.K.
488 votes
7
— Good
76%
Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show
162 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Homecoming
52,816 votes
7
— Good
76%
The Fundamentals of Caring
3,461 votes
7
— Good
76%
Spider-Man: Far From Home
33,337 votes
7
— Good
76%
Kiss Kiss Bang Bang
5,825 votes
7
— Good
76%
The Quiet Girl
745 votes
7
— Good
75%
Still Alice
4,141 votes
7
— Good
75%
The Party
956 votes
7
— Good
75%
Roma
4,677 votes
7
— Good
75%
Aftersun
2,668 votes
7
— Good
75%
Dolores Claiborne
955 votes
7
— Good
75%
Shadowlands
248 votes
7
— Good
75%
Midnight in Paris
8,597 votes
7
— Good
75%
Best in Show
1,367 votes
7
— Good
75%
Midnight Run
1,826 votes
7
— Good
1
2
3
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup