trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Antonios Daskos
VIP
9
0
followers
Athens
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
10 - Totally Ninja!
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
90%
Shiny
2 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fight Club
49,432 votes
10
— Totally Ninja!
86%
Life Is Beautiful
11,072 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
39,105 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Grave of the Fireflies
7,234 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Terminator 2: Judgment Day
25,327 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Léon: The Professional
24,737 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Memento
25,838 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Raiders of the Lost Ark
25,142 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Amélie
14,623 votes
10
— Totally Ninja!
82%
V for Vendetta
30,179 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Before Sunrise
6,046 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Fifth Element
23,666 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Life of Brian
10,230 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Life of Brian
10,230 votes
10
— Totally Ninja!
81%
In the Mood for Love
2,895 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Blade Runner
27,148 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Groundhog Day
17,421 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Metalocalypse: The Doomstar Requiem - A Klok Opera
92 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Donnie Darko
19,941 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Mad Max: Fury Road
46,210 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Gattaca
10,834 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Game
11,096 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Brazil
4,473 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Black Hawk Down
10,574 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Dogville
2,380 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Jiminy
6 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Open Your Eyes
1,373 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Kick-Ass
21,397 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Run Lola Run
3,786 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Unbreakable
16,593 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Bitter Lake
170 votes
10
— Totally Ninja!
72%
9
6,809 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Basic Instinct
5,254 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Happy Valentine's Day
5 votes
10
— Totally Ninja!
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup