trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Antonios Daskos
VIP
9
0
followers
Athens
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
182
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
79%
John Wick
51,181 votes
7
— Good
77%
John Wick: Chapter 2
48,354 votes
7
— Good
73%
Iron Man 2
40,321 votes
7
— Good
73%
Iron Man 3
40,227 votes
7
— Good
77%
Ex Machina
30,709 votes
7
— Good
75%
Dunkirk
30,389 votes
7
— Good
77%
The Hateful Eight
28,046 votes
7
— Good
74%
I Am Legend
24,924 votes
7
— Good
79%
Casino Royale
21,291 votes
7
— Good
70%
Warcraft
21,227 votes
7
— Good
77%
Fury
18,859 votes
7
— Good
80%
12 Years a Slave
16,761 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 4
16,380 votes
7
— Good
70%
The Da Vinci Code
15,112 votes
7
— Good
65%
Transformers: Revenge of the Fallen
14,941 votes
7
— Good
74%
RED
13,559 votes
7
— Good
65%
300: Rise of an Empire
12,870 votes
7
— Good
68%
Kick-Ass 2
12,857 votes
7
— Good
70%
Bolt
12,518 votes
7
— Good
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,506 votes
7
— Good
81%
Wonder
11,003 votes
7
— Good
76%
Lost in Translation
10,459 votes
7
— Good
75%
Starship Troopers
9,984 votes
7
— Good
80%
There Will Be Blood
9,834 votes
7
— Good
74%
Zero Dark Thirty
9,442 votes
7
— Good
77%
Mystic River
7,788 votes
7
— Good
70%
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
7,742 votes
7
— Good
80%
Downfall
6,146 votes
7
— Good
71%
Valkyrie
5,648 votes
7
— Good
65%
This Is 40
4,863 votes
7
— Good
76%
The Two Popes
4,582 votes
7
— Good
62%
I Know What You Did Last Summer
4,469 votes
7
— Good
57%
Spiderhead
3,519 votes
7
— Good
78%
The Girl Who Leapt Through Time
3,476 votes
7
— Good
74%
5 Centimeters per Second
3,209 votes
7
— Good
65%
The Mother
3,137 votes
7
— Good
76%
Marvel One-Shot: Agent Carter
2,914 votes
7
— Good
84%
Senna
2,763 votes
7
— Good
68%
Marry Me
2,744 votes
7
— Good
67%
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
2,395 votes
7
— Good
66%
Revolver
2,219 votes
7
— Good
69%
Taxi 2
2,105 votes
7
— Good
72%
Asterix: The Mansions of the Gods
2,007 votes
7
— Good
72%
Malena
1,944 votes
7
— Good
82%
Come and See
1,860 votes
7
— Good
56%
Showgirls
1,766 votes
7
— Good
63%
To Rome with Love
1,653 votes
7
— Good
74%
Three Days of the Condor
1,482 votes
7
— Good
70%
Amanda Knox
1,476 votes
7
— Good
71%
The Night Comes for Us
1,456 votes
7
— Good
63%
Bleeding Steel
1,432 votes
7
— Good
67%
The Messenger: The Story of Joan of Arc
1,431 votes
7
— Good
81%
A Taxi Driver
1,215 votes
7
— Good
76%
Fallen Angels
1,135 votes
7
— Good
68%
Dead Calm
884 votes
7
— Good
70%
Where Am I Going?
834 votes
7
— Good
79%
Steins;Gate: The Movie - Load Region of Déjà Vu
803 votes
7
— Good
82%
In a Heartbeat
794 votes
7
— Good
73%
Angel-A
761 votes
7
— Good
69%
The Girl in the Fog
632 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup