trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Antonios Daskos
VIP
9
0
followers
Athens
44
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
46
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Futurama
19,560 votes
7
— Good
85%
House
29,926 votes
7
— Good
85%
Rome
6,772 votes
7
— Good
84%
Community
20,242 votes
7
— Good
84%
Scrubs
13,367 votes
7
— Good
84%
Neon Genesis Evangelion
4,882 votes
7
— Good
84%
Silicon Valley
15,075 votes
7
— Good
83%
MythBusters
4,714 votes
7
— Good
82%
Don't Hug Me I'm Scared
239 votes
7
— Good
82%
Chuck
12,382 votes
7
— Good
82%
Inspector Montalbano
146 votes
7
— Good
82%
The Late Late Show with Craig Ferguson
341 votes
7
— Good
81%
Prison Break
22,747 votes
7
— Good
80%
Lucifer
16,879 votes
7
— Good
79%
Search: WWW
203 votes
7
— Good
79%
The Tudors
2,978 votes
7
— Good
78%
Nikita
4,320 votes
7
— Good
78%
Fated to Love You (KR)
226 votes
7
— Good
77%
The Pillars of the Earth
1,478 votes
7
— Good
77%
Smallville
8,168 votes
7
— Good
76%
The Innocent
1,187 votes
7
— Good
75%
Episodes
2,267 votes
7
— Good
75%
The Young Montalbano
48 votes
7
— Good
74%
The Great War
22 votes
7
— Good
73%
The Hire
38 votes
7
— Good
73%
Maron
253 votes
7
— Good
72%
Hit & Run
376 votes
7
— Good
71%
An Astrological Guide for Broken Hearts
193 votes
7
— Good
71%
Comedy Underground with Dave Attell
21 votes
7
— Good
70%
Anatomy of a Scandal
829 votes
7
— Good
70%
The King Who Never Was
19 votes
7
— Good
69%
Aftershock: Everest and the Nepal Earthquake
125 votes
7
— Good
69%
Safe
1,729 votes
7
— Good
69%
Fool Me Once
1,432 votes
7
— Good
68%
Zoo
1,954 votes
7
— Good
65%
Tooned
11 votes
7
— Good
65%
Devotion, a Story of Love and Desire
86 votes
7
— Good
64%
Pieces of Her
789 votes
7
— Good
63%
Vendetta: Truth, Lies and The Mafia
26 votes
7
— Good
61%
Gone for Good
261 votes
7
— Good
60%
Forsvinningen på Lørenskog
51 votes
7
— Good
57%
Burning Desire: The Seduction of Smoking
4 votes
7
— Good
50%
The Truth About...
5 votes
7
— Good
46%
Queen Victoria's Children
5 votes
7
— Good
42%
Alex Polizzi's Secret Italy
4 votes
7
— Good
30%
Testing God
3 votes
7
— Good
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup