Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Aeron
15
Followers
2
Following
Japan
42
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
353
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
88%
Over the Garden Wall
4,357 votes
8
— Great
87%
Doctor Who
18,978 votes
8
— Great
86%
The Venture Bros.
1,498 votes
8
— Great
86%
Legal High
112 votes
8
— Great
86%
Futurama
20,240 votes
8
— Great
85%
House
30,803 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,584 votes
8
— Great
85%
Black Mirror
29,994 votes
8
— Great
85%
Archer
11,705 votes
8
— Great
85%
Last Week Tonight with John Oliver
6,170 votes
8
— Great
84%
The Boys
26,736 votes
8
— Great
84%
Saint Seiya
832 votes
8
— Great
84%
Detective Conan
871 votes
8
— Great
84%
Cardcaptor Sakura
704 votes
8
— Great
83%
Banana Fish
726 votes
8
— Great
83%
Ranking of Kings
870 votes
8
— Great
82%
The Simpsons
23,247 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,379 votes
8
— Great
82%
Mr. Bean
3,761 votes
8
— Great
81%
House of the Dragon
12,731 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,449 votes
8
— Great
81%
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir
915 votes
8
— Great
81%
Star Trek: Voyager
5,490 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,720 votes
8
— Great
80%
Hazbin Hotel
1,230 votes
8
— Great
80%
Frasier
3,892 votes
8
— Great
80%
Stargate Universe
4,952 votes
8
— Great
80%
Baccano!
1,002 votes
8
— Great
80%
Dragons
959 votes
8
— Great
80%
KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World!
1,773 votes
8
— Great
80%
Good Omens
7,151 votes
8
— Great
80%
BRAND NEW Peanuts Animation
1 vote
8
— Great
79%
Ranma ½
476 votes
8
— Great
79%
Our Flag Means Death
2,056 votes
8
— Great
79%
Wednesday
12,032 votes
8
— Great
79%
FLCL
1,333 votes
8
— Great
79%
The Rising of the Shield Hero
1,589 votes
8
— Great
79%
Get Smart
397 votes
8
— Great
79%
11.22.63
6,436 votes
8
— Great
79%
Princess Tutu
94 votes
8
— Great
78%
The Promised Neverland
2,508 votes
8
— Great
78%
School Babysitters
188 votes
8
— Great
78%
The Witcher
20,214 votes
8
— Great
78%
Digimon: Digital Monsters
999 votes
8
— Great
78%
Lycoris Recoil
490 votes
8
— Great
78%
Tenchi Universe
84 votes
8
— Great
78%
Lupin III
179 votes
8
— Great
78%
Aoashi
218 votes
8
— Great
78%
Shrinking
2,254 votes
8
— Great
78%
Paranoia Agent
785 votes
8
— Great
78%
Star Wars: Tales of the Jedi
1,592 votes
8
— Great
78%
Aqua Teen Hunger Force
991 votes
8
— Great
78%
Disney Gallery: The Mandalorian
265 votes
8
— Great
77%
Family Guy
19,364 votes
8
— Great
77%
Pokémon: Origins
638 votes
8
— Great
77%
Marco Polo
4,032 votes
8
— Great
77%
The Heike Story
79 votes
8
— Great
77%
Star Trek: Enterprise
4,228 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
7,057 votes
8
— Great
77%
Humans
3,716 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
6
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch