trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
aeroplaya
7
followers
Toronto, Canada
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
36
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
82%
Deadpool
108,518 votes
9
— Superb
83%
Guardians of the Galaxy
96,370 votes
9
— Superb
81%
The Avengers
65,306 votes
9
— Superb
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,209 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
52,912 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Homecoming
52,635 votes
9
— Superb
79%
John Wick
51,124 votes
9
— Superb
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,740 votes
9
— Superb
79%
Thor: Ragnarok
48,918 votes
9
— Superb
77%
John Wick: Chapter 2
48,318 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
44,730 votes
9
— Superb
73%
Passengers
42,150 votes
9
— Superb
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,218 votes
9
— Superb
77%
Blade Runner 2049
31,935 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,957 votes
9
— Superb
66%
Justice League
31,601 votes
9
— Superb
70%
Man of Steel
30,472 votes
9
— Superb
84%
Léon: The Professional
24,721 votes
9
— Superb
75%
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
25,297 votes
9
— Superb
77%
La La Land
24,746 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,538 votes
9
— Superb
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,115 votes
9
— Superb
70%
Despicable Me 3
20,243 votes
9
— Superb
77%
A Star Is Born
18,794 votes
9
— Superb
80%
About Time
14,492 votes
9
— Superb
70%
Ender's Game
14,943 votes
9
— Superb
78%
The Exorcist
10,459 votes
9
— Superb
60%
Hellboy
9,436 votes
9
— Superb
75%
Jackie Brown
8,086 votes
9
— Superb
75%
Road to Perdition
5,014 votes
9
— Superb
64%
Replicas
5,095 votes
9
— Superb
70%
Colombiana
4,508 votes
9
— Superb
72%
Payback
3,057 votes
9
— Superb
78%
October Sky
2,031 votes
9
— Superb
71%
Blast from the Past
1,996 votes
9
— Superb
51%
Survive the Night
1,015 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup