trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
afalse
VIP
2
2
followers
New Westminster, British Columbia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
263
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
68%
Halloweentown High
569 votes
5
— Meh
69%
Just Wright
561 votes
6
— Fair
63%
Pee-wee's Big Holiday
589 votes
7
— Good
72%
How to Marry a Millionaire
528 votes
8
— Great
59%
Win a Date with Tad Hamilton!
551 votes
6
— Fair
54%
Paint
567 votes
3
— Bad
53%
Attack of the Killer Tomatoes!
471 votes
8
— Great
75%
Top Hat
374 votes
8
— Great
72%
Stay Tuned
380 votes
7
— Good
70%
Bottle Shock
377 votes
6
— Fair
50%
Leprechaun 2
452 votes
4
— Poor
63%
The Ice Pirates
389 votes
8
— Great
65%
Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery
377 votes
5
— Meh
78%
A Muppet Family Christmas
298 votes
9
— Superb
73%
Swing Time
302 votes
8
— Great
65%
Blind Dating
324 votes
4
— Poor
67%
The Raven
297 votes
7
— Good
61%
Hell Comes to Frogtown
304 votes
7
— Good
66%
Zenon: Girl of the 21st Century
277 votes
8
— Great
72%
The Band Wagon
225 votes
8
— Great
77%
The Ghost & Mr. Chicken
212 votes
9
— Superb
60%
Elvira's Haunted Hills
247 votes
8
— Great
51%
Slumber Party Massacre II
262 votes
4
— Poor
77%
Emmet Otter's Jug-Band Christmas
200 votes
9
— Superb
69%
Spider Baby
208 votes
7
— Good
70%
Abbott and Costello Meet the Invisible Man
199 votes
5
— Meh
73%
Pluto's Christmas Tree
183 votes
8
— Great
58%
Women in Trouble
214 votes
6
— Fair
71%
Anchors Aweigh
169 votes
7
— Good
73%
Trick or Treat
144 votes
9
— Superb
57%
The Silence of the Hams
169 votes
3
— Bad
45%
Santa Claus Conquers the Martians
188 votes
4
— Poor
78%
Flight of the Conchords: Live in London
119 votes
7
— Good
66%
A Merry Scottish Christmas
123 votes
4
— Poor
71%
Mad Monster Party?
116 votes
8
— Great
69%
There's No Business Like Show Business
115 votes
7
— Good
63%
House of the Long Shadows
110 votes
7
— Good
69%
The Santa Stakeout
96 votes
6
— Fair
61%
A Brush with Christmas
100 votes
4
— Poor
50%
Malibu Express
112 votes
7
— Good
71%
Early to Bed
79 votes
8
— Great
68%
Christmas Island
81 votes
7
— Good
67%
Take Me Out to the Ball Game
76 votes
6
— Fair
62%
A Royal Christmas Crush
79 votes
7
— Good
74%
Dragon Around
65 votes
9
— Superb
65%
Christmas by Design
73 votes
6
— Fair
68%
Navigating Christmas
66 votes
8
— Great
64%
Flipping for Christmas
67 votes
4
— Poor
58%
The Legend of Frosty the Snowman
72 votes
3
— Bad
70%
Swiss Miss
58 votes
5
— Meh
62%
Mystic Christmas
66 votes
7
— Good
65%
The Barkleys of Broadway
62 votes
6
— Fair
62%
Christmas Comes Twice
64 votes
7
— Good
69%
You'll Never Get Rich
57 votes
7
— Good
68%
It's Flashbeagle, Charlie Brown
58 votes
7
— Good
65%
Beach Blanket Bingo
60 votes
7
— Good
58%
Dr. Goldfoot and the Bikini Machine
66 votes
8
— Great
54%
Never Been Chris'd
69 votes
5
— Meh
61%
Flying Down to Rio
61 votes
6
— Fair
66%
My Christmas Guide
55 votes
4
— Poor
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup