trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
afalse
VIP
2
2
followers
New Westminster, British Columbia
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
113
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
131,309 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
61,078 votes
2
— Terrible
84%
Dexter
39,074 votes
9
— Superb
83%
Westworld
25,875 votes
9
— Superb
83%
Supernatural
24,933 votes
5
— Meh
82%
The Simpsons
22,718 votes
8
— Great
84%
The Mandalorian
22,483 votes
9
— Superb
87%
Doctor Who
18,692 votes
7
— Good
77%
WandaVision
16,283 votes
8
— Great
80%
Loki
15,734 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,135 votes
9
— Superb
85%
Seinfeld
12,189 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,135 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Stargate SG-1
9,186 votes
9
— Superb
82%
Criminal Minds
9,237 votes
7
— Good
73%
Moon Knight
9,605 votes
9
— Superb
88%
Gravity Falls
7,972 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Twin Peaks
7,691 votes
9
— Superb
69%
Glee
8,298 votes
6
— Fair
81%
Bob's Burgers
7,339 votes
9
— Superb
70%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,276 votes
5
— Meh
77%
Marvel's Agent Carter
6,923 votes
8
— Great
83%
Gilmore Girls
6,622 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,526 votes
9
— Superb
83%
Psych
6,552 votes
9
— Superb
77%
The Sandman
5,939 votes
8
— Great
81%
Peacemaker
5,404 votes
9
— Superb
89%
Cosmos
5,076 votes
9
— Superb
81%
Silo
5,327 votes
10
— Totally Ninja!
83%
MythBusters
4,722 votes
9
— Superb
83%
What We Do in the Shadows
4,720 votes
6
— Fair
77%
My Name Is Earl
4,868 votes
8
— Great
74%
Locke & Key
4,825 votes
5
— Meh
81%
Star Trek
4,355 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,946 votes
7
— Good
77%
CSI: Crime Scene Investigation
3,689 votes
9
— Superb
73%
1899
3,648 votes
7
— Good
58%
Secret Invasion
3,594 votes
5
— Meh
82%
Harley Quinn
2,361 votes
8
— Great
78%
Cheers
1,972 votes
8
— Great
69%
CSI: Miami
2,064 votes
7
— Good
87%
Monty Python's Flying Circus
1,629 votes
9
— Superb
82%
The Golden Girls
1,459 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Citadel
1,486 votes
6
— Fair
78%
Law & Order
1,332 votes
8
— Great
85%
Agatha Christie's Poirot
1,266 votes
10
— Totally Ninja!
79%
FLCL
1,300 votes
8
— Great
79%
DuckTales
1,283 votes
9
— Superb
76%
The Powerpuff Girls
1,233 votes
8
— Great
77%
Teenage Mutant Ninja Turtles
1,039 votes
8
— Great
80%
Sailor Moon
919 votes
9
— Superb
77%
Voltron: Legendary Defender
836 votes
8
— Great
85%
The Beatles: Get Back
686 votes
9
— Superb
76%
Law & Order: Criminal Intent
722 votes
8
— Great
65%
Love is Blind
783 votes
6
— Fair
72%
Batman
717 votes
9
— Superb
81%
The Muppet Show
633 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Murder, She Wrote
659 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Miss Fisher's Murder Mysteries
624 votes
10
— Totally Ninja!
83%
I Love Lucy
598 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup