trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Fxza
1
follower
Los Angeles, California
22
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
155
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
82%
Deadpool
108,996 votes
8
— Great
81%
The Avengers
65,558 votes
8
— Great
84%
Avengers: Infinity War
56,295 votes
8
— Great
81%
Iron Man
54,102 votes
8
— Great
76%
Black Panther
46,468 votes
8
— Great
79%
Captain America: The Winter Soldier
44,345 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,217 votes
8
— Great
74%
Captain America: The First Avenger
41,202 votes
8
— Great
78%
Kingsman: The Secret Service
40,843 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,696 votes
8
— Great
81%
Finding Nemo
39,560 votes
8
— Great
85%
Back to the Future
39,308 votes
8
— Great
79%
Edge of Tomorrow
39,217 votes
8
— Great
79%
Dune
36,742 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,294 votes
8
— Great
81%
Monsters, Inc.
36,154 votes
8
— Great
80%
The Incredibles
36,031 votes
8
— Great
82%
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
35,240 votes
8
— Great
80%
Big Hero 6
34,425 votes
8
— Great
80%
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
34,396 votes
8
— Great
85%
Parasite
34,146 votes
8
— Great
77%
The Revenant
33,956 votes
8
— Great
80%
Knives Out
32,776 votes
8
— Great
82%
Jurassic Park
32,734 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,133 votes
8
— Great
81%
Spider-Man: No Way Home
31,299 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,764 votes
8
— Great
83%
Hacksaw Ridge
30,714 votes
8
— Great
75%
Gravity
29,848 votes
8
— Great
81%
Bohemian Rhapsody
29,048 votes
8
— Great
82%
How to Train Your Dragon
28,918 votes
8
— Great
85%
The Silence of the Lambs
28,718 votes
8
— Great
81%
Kill Bill: Vol. 1
27,837 votes
8
— Great
73%
Cars
26,819 votes
8
— Great
76%
The Batman
26,440 votes
8
— Great
83%
Memento
25,982 votes
8
— Great
78%
Toy Story 2
25,367 votes
8
— Great
74%
I Am Legend
25,015 votes
8
— Great
76%
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
24,893 votes
8
— Great
77%
Skyfall
24,274 votes
8
— Great
81%
The Shining
24,005 votes
8
— Great
77%
The Lego Movie
23,662 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,471 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
21,831 votes
8
— Great
74%
Monsters University
21,649 votes
8
— Great
88%
Schindler's List
21,047 votes
8
— Great
76%
Ice Age
20,735 votes
8
— Great
80%
Kill Bill: Vol. 2
20,561 votes
8
— Great
73%
21 Jump Street
20,088 votes
8
— Great
80%
Prisoners
19,773 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon 2
19,136 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
18,991 votes
8
— Great
77%
Nightcrawler
18,858 votes
8
— Great
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,740 votes
8
— Great
82%
Braveheart
18,704 votes
8
— Great
77%
Black Swan
18,651 votes
8
— Great
79%
The Bourne Ultimatum
18,237 votes
8
— Great
77%
Life of Pi
17,627 votes
8
— Great
79%
Hot Fuzz
17,013 votes
8
— Great
80%
12 Years a Slave
16,812 votes
8
— Great
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup