trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
agapornis
2
followers
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
154
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
89%
Game of Thrones
131,055 votes
6
— Fair
79%
The Walking Dead
65,746 votes
6
— Fair
85%
Stranger Things
52,869 votes
6
— Fair
84%
Dexter
38,992 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,756 votes
6
— Fair
91%
Chernobyl
26,011 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,643 votes
6
— Fair
84%
House of Cards
24,219 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,997 votes
7
— Good
84%
The Mandalorian
22,412 votes
6
— Fair
81%
Prison Break
22,743 votes
6
— Fair
85%
True Detective
21,090 votes
7
— Good
79%
The Witcher
19,445 votes
7
— Good
90%
Firefly
17,586 votes
8
— Great
86%
Dark
17,016 votes
6
— Fair
82%
Money Heist
17,216 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,197 votes
8
— Great
92%
The Wire
15,484 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,113 votes
6
— Fair
91%
The Sopranos
15,158 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,370 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,869 votes
7
— Good
79%
Grey's Anatomy
14,739 votes
6
— Fair
85%
The Last of Us
13,360 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,736 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,146 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,103 votes
8
— Great
82%
The Handmaid's Tale
11,055 votes
7
— Good
79%
Wednesday
11,158 votes
6
— Fair
78%
Altered Carbon
11,180 votes
6
— Fair
83%
The Haunting of Hill House
10,667 votes
7
— Good
77%
The End of the F***ing World
10,992 votes
6
— Fair
76%
You
10,137 votes
6
— Fair
82%
House of the Dragon
9,781 votes
7
— Good
86%
Fleabag
8,722 votes
7
— Good
70%
Fear the Walking Dead
9,290 votes
6
— Fair
87%
Succession
8,201 votes
8
— Great
84%
Downton Abbey
7,735 votes
8
— Great
83%
The Crown
7,188 votes
7
— Good
79%
Legion
6,955 votes
6
— Fair
71%
The Lord of the Rings: The Rings of Power
7,227 votes
7
— Good
79%
The Good Doctor
6,779 votes
5
— Meh
78%
The Man in the High Castle
6,805 votes
7
— Good
85%
The Bear
6,512 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,202 votes
6
— Fair
69%
The Book of Boba Fett
7,096 votes
6
— Fair
73%
The Following
6,823 votes
6
— Fair
74%
Blindspot
6,754 votes
5
— Meh
82%
Star Wars: Andor
6,316 votes
7
— Good
80%
Killing Eve
6,257 votes
5
— Meh
84%
This Is Us
5,801 votes
6
— Fair
77%
The Sandman
5,899 votes
6
— Fair
86%
Six Feet Under
5,477 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,744 votes
6
— Fair
82%
The Last Kingdom
5,491 votes
6
— Fair
75%
The Last Ship
5,581 votes
7
— Good
80%
Taboo
5,324 votes
6
— Fair
77%
The White Lotus
5,121 votes
6
— Fair
76%
His Dark Materials
5,121 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,784 votes
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup