trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
AgentGrazzhopper
VIP
9
5
followers
Germany
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
36
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
9 - Superb
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
85%
Friends
41,451 votes
9
— Superb
81%
How I Met Your Mother
41,559 votes
9
— Superb
85%
Black Mirror
28,852 votes
9
— Superb
84%
The Boys
24,362 votes
9
— Superb
79%
The Witcher
19,521 votes
9
— Superb
86%
Dark
17,099 votes
9
— Superb
82%
Money Heist
17,289 votes
9
— Superb
77%
WandaVision
16,297 votes
9
— Superb
88%
Battlestar Galactica
14,141 votes
9
— Superb
86%
The IT Crowd
13,105 votes
9
— Superb
87%
Star Trek: The Next Generation
8,297 votes
9
— Superb
80%
Bates Motel
7,915 votes
9
— Superb
83%
The Crown
7,213 votes
9
— Superb
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,127 votes
9
— Superb
78%
The Orville
5,867 votes
9
— Superb
77%
The Morning Show
4,123 votes
9
— Superb
86%
When They See Us
3,572 votes
9
— Superb
80%
Alias
3,622 votes
9
— Superb
78%
Resident Alien
3,306 votes
9
— Superb
86%
Heartstopper
2,946 votes
9
— Superb
76%
Yellowjackets
3,011 votes
9
— Superb
81%
Star Trek: Strange New Worlds
2,890 votes
9
— Superb
86%
Friday Night Lights
2,716 votes
9
— Superb
84%
Derry Girls
2,564 votes
9
— Superb
80%
ER
2,203 votes
9
— Superb
81%
The Good Fight
1,754 votes
9
— Superb
80%
The Fosters
1,692 votes
9
— Superb
76%
Roswell
1,380 votes
9
— Superb
69%
Childhood's End
1,040 votes
9
— Superb
71%
The Catch
773 votes
9
— Superb
74%
Feel Good
724 votes
9
— Superb
70%
Great News
502 votes
9
— Superb
79%
Once Upon a Time... Life
285 votes
9
— Superb
73%
The Mole
284 votes
9
— Superb
71%
Swagger
247 votes
9
— Superb
77%
McLeod's Daughters
157 votes
9
— Superb
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup