trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
agiannako
1
follower
greece
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
526
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
7
8
9
86%
Milford Graves Full Mantis
5 votes
8
— Great
85%
For Sama
510 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Parasite
33,791 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Hannah Gadsby: Nanette
1,016 votes
1
— Weak Sauce :(
84%
Bo Burnham: Inside
2,577 votes
2
— Terrible
84%
Miracle in Cell No. 7
1,622 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Forces of Nature with Brian Cox
4 votes
6
— Fair
82%
Long Strange Trip
52 votes
9
— Superb
82%
The Handmaiden
6,032 votes
9
— Superb
82%
Top Gun: Maverick
24,830 votes
9
— Superb
81%
The Punk Singer
134 votes
9
— Superb
81%
HyperNormalisation
409 votes
10
— Totally Ninja!
81%
David Byrne's American Utopia
260 votes
10
— Totally Ninja!
81%
The Apollo
46 votes
9
— Superb
81%
Ennio
237 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,658 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Spider-Man: No Way Home
30,949 votes
8
— Great
81%
1917
24,687 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Eric Clapton: Life in 12 Bars
146 votes
8
— Great
81%
CODA
5,561 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Bohemian Rhapsody
28,911 votes
9
— Superb
81%
TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR
1,310 votes
4
— Poor
81%
G-Funk
45 votes
8
— Great
81%
Oppenheimer
20,862 votes
9
— Superb
81%
Robin Williams: Come Inside My Mind
667 votes
10
— Totally Ninja!
81%
AlphaGo
500 votes
6
— Fair
80%
Nise: The Heart of Madness
164 votes
10
— Totally Ninja!
80%
That's It, That's All
56 votes
6
— Fair
80%
Matangi / Maya / M.I.A.
124 votes
9
— Superb
80%
Just Mercy
4,311 votes
9
— Superb
80%
The Art of Racing in the Rain
2,463 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,498 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman
78 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Morphine: Journey of Dreams
7 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Memories of Murder
5,018 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Everything Everywhere All at Once
22,621 votes
1
— Weak Sauce :(
79%
One Life
1,218 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Somewhere Else Tomorrow
24 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain Fantastic
12,225 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Hope of Breast
16 votes
6
— Fair
79%
Quincy
206 votes
9
— Superb
79%
John Wick
50,981 votes
6
— Fair
79%
The Alpinist
572 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Sidewalls
411 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Beastie Boys Story
796 votes
8
— Great
79%
Beats Rhymes & Life: The Travels of A Tribe Called Quest
171 votes
9
— Superb
78%
RBG
682 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Never Look Away
768 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Zero Days
1,345 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Honeyland
666 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Derek DelGaudio's In & of Itself
336 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Father of Lights
14 votes
4
— Poor
78%
The Bleeding Edge
262 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Thunderdome Never Dies
48 votes
8
— Great
78%
RRR
2,905 votes
7
— Good
78%
A Sun
275 votes
9
— Superb
78%
Hondros
37 votes
9
— Superb
78%
Two Is a Family
1,877 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Last Breath
367 votes
9
— Superb
78%
A Man Called Otto
7,613 votes
9
— Superb
1
2
3
7
8
9
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup