trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Dan
VIP
7
0
followers
Dublin
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
237
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
82%
Deadpool
108,918 votes
7
— Good
83%
Guardians of the Galaxy
96,655 votes
5
— Meh
88%
The Dark Knight
74,946 votes
9
— Superb
86%
Inception
71,924 votes
8
— Great
78%
Doctor Strange
65,996 votes
5
— Meh
81%
The Avengers
65,529 votes
5
— Meh
87%
The Matrix
61,734 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
60,810 votes
7
— Good
78%
Avatar
60,169 votes
7
— Good
65%
Suicide Squad
58,927 votes
4
— Poor
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
57,356 votes
4
— Poor
77%
Arrival
56,745 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Wonder Woman
56,576 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
56,256 votes
7
— Good
79%
Captain America: Civil War
56,042 votes
6
— Fair
76%
Spider-Man: Homecoming
52,800 votes
7
— Good
81%
The Martian
51,843 votes
8
— Great
78%
Star Wars: The Force Awakens
50,887 votes
5
— Meh
87%
Fight Club
49,660 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
49,062 votes
7
— Good
84%
Avengers: Endgame
48,985 votes
8
— Great
75%
Frozen
48,276 votes
8
— Great
81%
Joker
47,038 votes
7
— Good
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
46,743 votes
6
— Fair
76%
Black Panther
46,445 votes
7
— Good
79%
Rogue One: A Star Wars Story
46,312 votes
6
— Fair
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,298 votes
8
— Great
77%
Get Out
41,196 votes
8
— Great
79%
Deadpool 2
40,666 votes
6
— Fair
79%
Dune
36,692 votes
8
— Great
71%
Captain Marvel
35,367 votes
5
— Meh
72%
Star Wars: The Last Jedi
34,208 votes
5
— Meh
85%
Parasite
34,116 votes
8
— Great
70%
Venom
33,857 votes
7
— Good
80%
Knives Out
32,758 votes
8
— Great
77%
Blade Runner 2049
32,114 votes
7
— Good
84%
Coco
31,698 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Justice League
31,659 votes
5
— Meh
72%
Aquaman
31,612 votes
7
— Good
81%
Spider-Man: No Way Home
31,276 votes
8
— Great
73%
Ant-Man and the Wasp
30,164 votes
6
— Fair
74%
It
29,178 votes
10
— Totally Ninja!
76%
A Quiet Place
28,562 votes
8
— Great
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,103 votes
8
— Great
80%
Blade Runner
27,239 votes
8
— Great
68%
Jurassic World: Fallen Kingdom
25,314 votes
5
— Meh
72%
Shazam!
24,389 votes
7
— Good
70%
Black Widow
24,049 votes
6
— Fair
74%
War for the Planet of the Apes
23,870 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,459 votes
6
— Fair
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,208 votes
4
— Poor
79%
Everything Everywhere All at Once
22,959 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Matrix Revolutions
22,542 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,402 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,818 votes
5
— Meh
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,543 votes
5
— Meh
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,471 votes
6
— Fair
69%
Tomb Raider
20,577 votes
4
— Poor
72%
The Suicide Squad
20,494 votes
5
— Meh
69%
Barbie
19,410 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup